EYLÜL AYNININ EN ÖNEMLİ BURÇLARI VE ÖZELLİĞİ

EYLÜL AYNININ EN ÖNEMLİ BURÇLARI VE ÖZELLİĞİ

Astroloji bilim dalında 12 güneş burcu yer almaktadır. Var olan burçlar sizlerin karakterleri, iş ve kariyer hayatınız üzerinde neler olabileceği, hoşlanmalarınızı hatta kimi zaman sağlığınız ile ilgili bilgileri sizlere sunmaktadır.
Bakalım Eylül ayında bizleri doğrudan etkileşime sokacak olan Koç ve Terazi burçlarımızın özelliği ve önemi hakkında bünyemize nasıl yansıyacak.
KOÇ

KOÇ BURCU

Genel olarak bayanlara hitap eden Koç Burcu, özellikle de çoğu zaman dert yanmış olduğumuz kadınların hareketli ve konuşkan yapılarıyla tanınmaktadır. Esprili, narin olmalarının yanı sıra haz almadığı duyguları açık bir şekilde ifade eden aynı zamanda inatçı dolu karakter özelliğine sahiptir.

Günün Önemi: Bugün size cesur bir yaklaşımlar olabilir. Güçlü durmalı ve aşk hormonlarınızın Ay tutulma etkisiyle birlikte duygusal yapıda olabilirsiniz.
TERAZİ

TERAZİ BURCU

Terazi burcuna sahip olan kişiler duygusal yapıları ön planda olan, toplumda saygı gören, insanlarla ikili diyaloglar sırasında fikir alışverişi yapmaktan büyük keyif alan ve burcunu tam anlamıyla neredeyse yaşayan karakterlere sahip olan kişilerdir..

Günün Önemi: Bugün sizi duygusal ve heyecanlı bir gün bekliyor. Güne büyük bir mutlulukla başlayacak ve almış olduğunuz haberlerle keyfiniz bir hayli güzel olacak. Size gösterilen ilgiden oldukça memnun kalacak ve sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçireceksiniz.