1 & 7 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları

1 & 7 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları

1 & 7 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta, kendinizi arınmış ve huzurlu hissederek yaşam sevincinizin artacağına işaret ediyor. Tıkanıp kaldığınız konularda çözümler üreteceğiniz ve bitkin ruh halinizden çıkarak enerjinizle herkesin üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir haftadasınız. Şimdi dikkatinizi işinize vermeli ve bu olumlu enerjilerin yansımalarını başarılı çalışmalar yaparak değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda sevginizi doyasıya paylaşarak birlikteliğinizi kuvvetlendireceksiniz. Evli Koç’lar çocuklarıyla çok keyifli ve değerli paylaşımlarda bulunmanın tadını çıkaracaklar.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta ruhsal ve fiziksel enerjiniz mükemmel bir uyumdadır çevrenize Güneş gibi doğacağınız huzurlu ve başarılı bir Pazartesi sizi bekliyor..Salı günü, İş ve özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir yeni başlangıçlara dostlarınızın aracılığı adım atabilirsiniz. Bu dönemde kişisel olarak kendinizi geliştirmeli ve bu süreci çok iyi değerlendirmelisiniz.Perşembe günü mesleki anlamda kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz mükafatınız da o denli büyük olacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın deneyimleyeceği olaylar sizi birbirinize çok daha sıkı bir şekilde bağlayacaktır. Bu dönemde birbirinize olan sevgi ve güveninizi tazeleyerek daha da kenetleneceksiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta, sizleri arkadaşlarınızla ilgili konularda sınayacak güvendiğiniz her zaman yanında olduğunuz insanlardan zararlar görebilirsiniz. Salı günü, dürüst doğanız gereği zor günlerinde hemen herkesin yanında olur desteğinizi esirgemezsiniz fakat gökyüzü sizleri kime ne kadar değer vermeniz gerektiği konusunda uyarıyor. Dost ve arkadaş kavramını birbirinden ayırt etmeniz gereken bir dönemdesiniz. İşinizle ilgili konularda sizin dışınızda gelişen olaylardan dolayı gecikmeler yaşanabilir. Hafta sonu, ev ve aileniz için beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta, ruhsal ve fiziksel olarak önemli bir değişimin içinde olduğunuz bu süreçte mistik konulara olan eğiliminizin daha da artacağına işaret etmekte. Ruhsal enerjinizin bu olumlu etkisi mesleki yaşamınızda daha da ön plana çıkıp insan ilişkilerinize farklılık katarak çok daha başarılı girişimlerde bulunmanız için sizlere fayda sağlayacak. Bu süre içinde istekleriniz konusunda ısrarcı olmalısınız. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı daha esnek ve elinizden geldiğince dışarıda kalarak karışmamaya çalışmalısınız. Hafta sonu, gelir kaynaklarınızda gerçekleşecek artış yaptığınız işe daha da azimle sarılmanız için sizleri teşvik etmeye devam edecek.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta, iş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sizi sabitleyen ilerleme kaydetmenize engel olan durumlar yaşamınızdan hızla uzaklaşmaya başlayacak ve rahatlayacaksınız. Bu haftayı iyi değerlendirin..Yeni bir büyüme devresinin içindesiniz. Çarşamba günü, bir çok şeyle ilgilenmek zorunda olmanız yorucu olabilir. Dikkatinizi dağıtmadan hareket etmeye önem göstermelisiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın sıkıcı ve soğuk tavırları karşısında sert tepkiler göstermek yerine ilişkinin seyri adına oturup düşünmek sağlıklı kararlar almanız açısından daha faydalı olacaktır.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta,Pazartesi günü sabah saatlerinde huzursuz ve sinirli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu halinizin işinizi yansımasına kesinlikle izin vermemeli kendinizi sakinleştirecek bir şeyler bulmalısınız. Salı günü öğleden sonra ruh haliniz daha huzurlu bir hale gelecektir. Bu hafta işinizle ilgili ertelediğiniz ve gereken önemi göstermediğiniz ‘’Gösteremediğiniz’’ konuları gündeminize almalı ve birlikte çalıştığınız insanların da görüşlerine başvurarak disiplinli bir şekilde çalışmalı ve düzenlemelerde bulunmalısınız. Başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilgili gelişmeler sizi mutlu edebilir. Her hangi bir kırgınlık söz konusu ise onlardan gelecek jestle mutlu olacaksınız.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Bu hafta işinizle ilgili konularda çalışma arkadaşlarınızın haksız eleştirileri ve engelleri ile karşılaşmanız olasıdır. Sözlerinizin vurucu ifadesiyle iradenizi cesaretinizi ortaya koyarak işinize olan inancınızı mücadele etmekteki kararlılığınızı ifade edin. Anlasınlar’ ki siz ne kadar fedakar bir doğaya sahip olsanız da canınıza tak dediği anda Hayrı demeyi de haklarınızı savunmayı da gayet iyi bilirsiniz. İnançlarınızın arkasında durup bir kez kendinize hedef belirlediğiniz de nasıl mücadeleci bir savaşçı olup yara almayı göze alarak mücadeleye girer ve haklı galibiyetin kahramanı olursunuz herkese gösterme zamanıdır şimdi. Yeteneklerinizin hakkını vermelisiniz. Pazar günü, özel yaşamınızda ise keyif verici gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta her sözünüz her davranışınız beğeni kazanacak ve iş hayatınızda yaptırım gücünüzle istediklerinizi elde etmenin huzurunu yaşayabileceksiniz. Zam talebiniz varsa bugün şansınızı denemelisiniz. Sahip olduğunuz olumlu enerji iş hayatınızda sizin düşüncelerinizin üzerinde güzel ve maddi olarak kazançlı çıkabileceğiniz gelişmelere sebep olabilir. Özel hayatınızda ise geçmişte kalmış biri tekrar karşınıza çıkarak yaşamınızda yer almak için size ısrarcı tavırlar sergileyebilir bir an bile etkilenirseniz aklınıza ondan neden ayrılmış olduğunuzu getirin ve karar vermeden önce bir kez daha düşünün. Hafta sonu, bu süreç size yenilikleri getirirken eskimiş olan tüm düşüncelerinizden ve geçmişte kalan insanlardan tamamen uzaklaşmalısınız.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta,yaptığınız işe bağlı olarak başarılı çalışmalarınızdan dolayı saygınlığınızın artacağına işaret etmekte. Bu dönem oldukça faal ve girişimlerinizi gerçekleştirebilecek imkanlarla karşı karşıyasınız. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta korkularınız sürekli olarak kaybetmeyi başarının engellenmesini zihninizde taşıdığınız sürece gerçek potansiyelinizi ortaya koyamaz ve bu şanslı süreci hakkıyla değerlendiremezsiniz. Şimdi kendinize güven duyma zamanı. Hafta sonu,Özel yaşamınızda beraberliğinizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek adına fedakar davranmalı ve sevginiz için mücadele etmelisiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta, yaratıcı yönlerinizi mesleğinizle ilgili konularda başarıyla gösterebilirsiniz. İlham perileriniz yanınızdadır. Yaşamınızın her alanında ister işiniz ister eviniz olsun düşlerinizi gerçeğe dönüştürebilecek enerjiye sahipsiniz. İşinizi ilgilendiren her konuyu inceleyin araştırın ve fikir alış verişleri yapmaktan kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.Cuma günü, iş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz. Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin. Pazar günü, özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu hafta, kendinizi oldukça güçlü hissedeceğinize işaret etmekte. Pazartesi günü ki enerjiler işlerinizi en iyi haliyle düzenleyerek yapmanız için sizleri teşvik ediyor. İsteklerinize ulaşabilmek için emek vererek fedakarlık ederek kararlı bir şekilde çalışmalısınız. Yaşadıklarınız oldukça zorlu fakat siz bunları aşabilecek güçtesiniz. Yaşam her zaman kolay değildir sizlerde mücadele vermeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Sevdiğiniz görüşlerine önem verdiğiniz insanlarla bir araya gelmeye çalışın. Onlardan alacağınız fikir ve öneriler çok daha olumlu düşünmenize yardımcı olacaktır. Olayları duygularınızı kendi içinizde yaşayan tavırlarınızı biraz esnetmelisiniz. Paylaşın… Unutmayın ki bu sürecin geçici ve sizler yeni bir dönemin başlangıcındasınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta maddi gelirlerinizde sürpriz gelişmelerin olacağına işaret etmekte. Azminizin mükafatını almaya başladığınız bir dönemdesiniz. İş hayatınızda size destekten çok köstek olan birinin hayatınızdan çıkıp gitmesiyle rahat bir nefes alacaksınız. Gözü pek kararlı ve isteklerinin üzerine giden tavırlarınızla isteklerinize hızlı adımlarla ulaşabileceğiniz bir süreçtesiniz. Perşembe günü,özel yaşamınızda ise olumlu yakınlaşmalar ilişkinizi yeniden canlandıracak ve önemli kararlar almanıza vesile olacaktır. İlişkinizi korumak adına duygusallığınızı gerçekten göstermeniz gereken insanlara saklayarak, Aklınızı kullanarak içine çekilmeye çalıştığınız oyuna düşmeden kendinizi ve sevdiğiniz insanı koruyarak davranışlarınızı net bir şekilde ortaya koymalısınız.