11 & 17 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

11 & 17 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

11 & 17 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Koçlar için çok olumlu bir hafta olacak. Haftanın ilk günü sürpriz gelişme sizi karşılayacak. Perşembe günü Ay'ın Satürn ile güzel açısı, işle ilgili yeni projeleri müjdeliyor. Değişik sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak Venüs yengeç burcunda olduğundan anne olan koç burcu kişileri sorunlara dikkat etmelisiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Boğa burçları Ay ile Güneş sert açı yapacak. Ay Mars ile ters açı yapıyor. Perşembe günü dikkat etmelisiniz.Pazar günü israflardan ve iyimserlikten kurtulmalısınız. Yasalar açısından dikkatli olun.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler burcu Perşembe günü sıkıntılı olabilir. Merkürün sert açısı İkizler burcunun hayatında bir çok şey istediği gibi gitmeyebilir. Doğru konuşmamalar olabilir. Hafta biraz gerilimli olabilir. Hafta sonu Ay Koç burcunda olduğundan hafta sonunuz olumlu geçirecek.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeçler Perşembe günü saat 18:00 den Cumartesi günü saat 17:00 e kadar olan zaman haftanın riskli zamanları. Para ve aşk konularına dikkat etmelisiniz. Var olan sorunları büyütmeyin.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Aslanlar haftanın ilk günlerinde tedirgin olabilir. Hareket ederken dikkatli olun, küçük kazalara dikkat edin. İnsanları kırmayın. Perşembe günü ve hafta sonu güzel etkiler söz konusu. Bunlar sizi güçlü,hareketli,iş sorumlulukları sunacak. Hayal etme gücünüz keyif almanızı sağlayacak.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta Başak burçları için biraz kaygılı geçebilir. Salı günü Ay Balık burcunda, geçmişte yaptığınız bazı şeyleri yok edilebilirsiniz. Mantıklı olun ve dikkat edin. Hafta sonu Mars İkizler burcunda karşı karşıya gelecek, ailenizle daha seçici ve dikkatli olun. Baş kaldırışlar size problem yaratabilir.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Teraziler oldukça iyi bir hafta geçirecekler. Fakat Perşembe ve Cuma günleri riskli günler. Karşınızdakileri kırmamaya özen gösterin. Dikkatli olun ve asabi davranışlar sergilemeyin.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burçları gerilim olmamasına dikkat edin. Sakin olun. Jüpiter bazı masrafları arttırıyor olabilir. Fakat hafta sonu olumlu gelişmeler yaşanacak. Bazı kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay Burçları Perşembe gününe dikkat edin. Bir takım dedikoduları ve geçmiş ile ilgili sorunları çözemeye çalışın.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burçları Perşembe günü kendinize baskı uygulamayın. İçinizdeki kabaran duyuları dikkate almayın ve sakin kalmaya çalışın. Hafta sonu sizin için gayet güzel görünüyor.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Kova burçları için haftanın ilk günü biraz olumsuz. Ay ve Güneşin, Mars ile olumsuz etkisi var. Eşinizle sevgilinizle iyi geçinin, aksi halde ters tepkiler alabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Balık burcunda biraz karanlık bir hafta. Venüs ve Marsın İkizler burcunda olması olayları biraz karıştırabilir. İkili ilişkilerde ve parasal konularda biraz yorabilirsiniz. İnişli çıkışlı bir dönem yaşanabilir.