13 & 19 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları

13 & 19 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları

13 & 19 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu yeni ay zamanı uzun süredir beklediğiniz hayalini kurduğunuz eve geçmek için fırsat yakalayabilirsiniz, işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu yeni ay zamanı, ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.. Aile ile ilişkilerde gerginlikler, ani beklenmedik sürpriz eylemler, gelişmeler meydana gelebilir. Bunun yanı sıra bu hafta risk almaya, meydan okumaya çok daha meyilli olacaksınız, ani, sert, sivri çıkışlar yapabilirsiniz. Sakarlıklara, minik kazalara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Hayatınızın gidişatı ile ilgili stresli fakat değişim getiren durumlar ortaya çıkabilir. iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça mücadele etmeniz gerekebilecek, biraz göze göz dişe diş moduna girebilirsiniz. İşinizle ilgili bir değişim söz konusu olabilir. Uzlaşma zemini oluşturmakta zorlanabilirsiniz.Bu hafta kendinizi tam bir savaşçı gibi hissedeceksiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu yeni ayın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu yeni ay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama ve benzeri konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebilirsiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Yalnız gökyüzünde oluşacak T-Kare yüzünden, iş ve çalışma ortamınızda kontrolünüz dışında gelişen bir takım konular ve olaylar yüzünden kendinizi stresle savaşırken bulabilirsiniz. Bu yeni ay zamanı özellikle sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde yarar var. Lütfen yola çıkacak olanlar aracınızın kontrollerini, muayenelerini ve buna benzer ne gerekiyorsa yaptırın, minik sorunlar tadınızı kaçırabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ve yakın çevreniz ile özellikle sözlü iletişimde agresifçe, aşırı eleştirel, despot, sınırları zorlayıcı ifadelerden kaçınmak yerinde olacaktır. Koşulları ve şartları çok fazla kontrol edemeyebilirsiniz, elde olmayan koşullar ve şartlar sinirlenmenize ve strese neden olabilir, sabırlı davranmaya özen gösterin. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız ile gerginlikler oluşabilir. bilgi, iletişim, seyahatlerle ilgili konularda gerginlikler oluşabilir, fikirlerinizi ifade etmek için çok daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Akrabalarla ilişkilerde, yurt dışı, yabancılar, tanıtım, reklam gibi konularda gerginlikler oluşabilir
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Yalnız bu yeni ay sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu yeni ay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Yalnız gökyüzünde oluşacak olan T-Kare açı kalıbı yüzünden finansal anlamda riski girişimler sizi zor duruma sokabilir, ihtiyacınız olmayan bir krediyi almayın mesela! Kefil olmanız gereken durumları iyice araştırın, sonrasında başınız ağrımasın. Minik bir rahatsızlık atlatabilirsiniz, ya da paranız sağlık harcamalarına gidebilir. Ya da çocuk sahibi olanlar, onlar için kesenin ağzını biraz daha açmaları gerekebilir. Özel hayatınız ile sosyal çevreniz arasında uyumu ve dengeyi yakalamanız beklenebilir sizden. Aşk hayatınızda istikrar sağlamak adına koşulları fazla zorlayabilirsiniz, dikkat. Finansal anlamda ani, beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Bu mesela evde ki büyük bir elektroniğin bozulması ile olabileceği gibi, beklenmedik sürpriz bir ödeme şeklinde de ortaya çıkabilir. Finansal konular hayatınızın stres kaynağı haline gelebilir. Başkalarına ait paralar, miras, kredi, zorunlu ödemeler gibi konularda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Finansal konular veya sahip olduğunuz eşyalar üzerinden kimseyle dalaşmamanızı tavsiye edebilirim.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya burcunuzda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Kişiliğin öne çıkacağı durumlar, sağlığınız, fiziksel görünümünüz, hayatınızda önemli başlangıçlar, girişimler söz konusu olacaktır bu yeni ay zamanında. Bu yeni ayda hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Yalnız gökyüzünde ki T-Kare yüzünden yüzünden iş ve kariyerinize ilişkin konularda değişimler bekleyebilirsiniz, bu bir iş değişimi, terfi olabilir veya iş hayatınızı veya evinizi taşımanız gerekebilir. Aile içi ilişkilerde zorlanma, ara açılma, gerginlik, inatçılık, ev içinde ki otorite figür ile zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Veya bir aile ferdine ilişkin sorumluluklarınız artabilir. Aile, yaşadığınız yer, eviniz ile ilgili kontrolü ele alıp, yeniden düzenlemeniz, disipline etmeniz gerekebilir. Üstlerle ilişkilerde zorlanmalar, emir almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Özgürlük temaları çok daha net bir şekilde vurgulanabilir hayatınızda. Meydan okumaya daha müsait olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ikili ilişkiler, ortaklıklar, partner ilişkileri ile ilgili daha savaşçı, tahrik edici, karşı tarafı kışkırtıcı davranışlar içinde bulunabilirsiniz veya karşı tarafın yaptığı veya söylediği bir takım hareketler size çok fazla batabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Bu yeni ay 12. evinizde gerçekleşecek. 12. ev astrolojide, kontrol dışı gelişen olaylar, gizlilik içinde hareket edilen, gizli düşmanlıklar, hastalıklar, engellenmeler, kısıtlanmalar, dedikodularla ilişkilendirilir. Yeni ay sayesinde bu konuların üzerine ışıklandırılır ve gözle görülür bir hale gelir. Bu yeni ay zamanında hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar vermek ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz.Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Yalnız gökyüzünde ki T-Kare yüzünden yüzünden en iyi ihtimalle bu yeni ay zamanı kötü bir alışkanlığınızı bırakmaya karar verebilirsiniz, mesela sigara! Şu an yaptığınız işi de sorgulayabilirsiniz, işinizi veya iş ortamınızı değiştirmek için içinizden büyük bir istek duyabilirsiniz. Çalıştığınız iş yeri taşınabilir, başka bir ofise geçebilir, iş tanımınız değişebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin hesapta olmayan koşullar yüzünden bazı finansal kayıplar, zararlar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara harcamalar artabilir, şartları ve koşulları idare etmekte veya kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Kontrol dışı gelişen bir takım olaylar sizi fazlası ile yorabilir. Bu hafta elde olmayan koşullar yüzünde harcamalarınızda artışlar meydana gelebilir. İş ve çalışma koşullarınız ile ilgili çok daha hırslı ve meydan okurcasına çalışmanız gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle gerginlikler, mücadele gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Olası çıkacağınız seyahatlerde trafikte dikkatli olmakta yarar var, bunun yanı sıra aracınızın aniden arıza verebilir, bu yüzden bakım-kontrol vesaire yaptırmanızda yarar var.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. 11. evinizde gerçekleşecek olan bu yeni ay, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır. Yeni ay zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz Yalnız arkadaşlık ilişkilerinize finansal konular gölge düşürebilir, finansal konular yüzünden bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Yalnız gökyüzünde ki gerginlik yüzünden kazançlar, para, özel hayat, sosyal ilişkiler üçgeninde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla ortak yatırımlar, ortak işler, ofis açmak, şirket kuracak olanlar daha temkinli gitmelerinde fayda var. Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz gergin bir hat üzerinde olacak. Ani sert çıkışlar sizleri zor duruma sokabilir. İş hayatından kazandığınız gelirlerle ilgili minik problemler yaşayabilirsiniz. Libidonuz artabilir, özel yaşamınız, aşk hayatınız için daha fazla mücadele, efor sarf etmeniz gerekebilir. Hayatınızda ki kişi ile meydan okuma noktasına gelebilirsiniz. Spor yapanlar, bu hafta vücudunuzu çok fazla zorlamamaya dikkat edin, riskli etkinliklerden girişimlerden bir süreliğine uzak durmakta yarar var. Hayatınızda bazı şeyleri kontrol altında tutmaya çalışırken, dikkat edin dengenizi kaybetmeyin.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. İş hayatı, iş hayatında ki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticililerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Yalnız gökyüzünde oluşacak T kare yüzünden kendinizi iş hayatınızda ki beklediğiniz bir takım değişikliklerin olması için fazlaca kasabilir, stres yaşayabilirsiniz. Bu beklediğiniz bir iş haberini yüzünden olabilir bir türlü gelmek bilmeyen, yöneticinizden beklediğiniz bir haberle ilgili olabilir. Bunun yanı sıra yaşadığınız yer ve yuva da bu stresten nasibini alacağa benziyor. Aile içinde minik bir sağlık durumu atlatılabilir. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda stres ve baskı altında hissedebilirsiniz kendinizi, çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Hayatınızda bir çok şeyi aynı anda kontrol altına çalışmaktan yorulabilirsiniz. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda ki gerginlik ikili ilişkilerinize yansıyabilir, özgürlük ihtiyacını bu hafta daha da çok artabilir, risk almaya çok daha meyilli olabilirsiniz. Evi yuva, aile, yerleşime ait konularda da aynı şekilde daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu hafta hayatınızda bir çok alana meydan okurcasına yaklaşabilirsiniz. İş kariyer, ev,yuva,aile, ortaklık,evlilik ile ilgili konular oldukça stres altında, beklenmedik, sürpriz ani değişimlerin eşiğinde olacaktır.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslar arası ilişkiler, ithalat, ihracat,satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, sahibi hatırı sayılır kişiler, promosyon ve buna benzer konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili güzel olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Büyük bir reklam organizasyon, medya, tanıtım projesinde yer alabilirsiniz. Yalnız gökyüzünde oluşacak olan T-Kare yüzünden koşulları ve şartları yönlendirmekte zorlanabilirsiniz. Bu stresin birkaç nedeni olabilir, olası tatil planınız dilediğiniz gibi gitmeyebilir, birlikte çalıştığınız kişilerle rekabet duygusu yüzünden kendinizi yıpranmış hissedebilirsiniz, ya da geçmişe ait bir takım konular yeniden pişirilerek önünüze sunulabilir veya beklenmedik bir fatura yüzünden veya toplu ödeme yüzünden stres çıkabilir ortaya. Yine hukuksal olarak bitmesini beklediğiniz bir konu bir sonra ki celseye atabilir. Bu hafta sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmakta yarar var, sınırlarınızı çok fazla zorlamamalı, aşırı çalışmaktan bünyeniz zayıf düşebilir, bu hafta fikir tartışmaları çokça meydana gelebilir, fikirlerinizi, düşüncelerinizi konuştuğunuz kişilere kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz, fikirlerinizi savaşçı bir şekilde dile getirebilirsiniz. Yine tanıtım, medya, halkla ilişkiler, pazarlama, ithalat, ihracatla ilgili konularda bir takım gerginlikler oluşabilir. Aslında tam bir değişim, dönüşüm süreci içindesiniz, belki de hayatınızın bir dönüm noktası ama gerçekten önemli kararlarınız için eylül ayını beklemekte yarar var.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz.Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri gibi konular bu yeni ayın ana konusu olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi-iletişim hızı artabilir. Yeni ay zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Yalnız gökyüzünde oluşacak olan T-Kare yüzünden riskli iş girişimlerinden, büyük yatırımlardan, yüksek miktarlı kredi ve borçlardan uzak durmakta yarar var. Özellikle ortaklaşa yeni projeler riskli olabilir. Bunun yanı sıra bir yakınınız ile ilgili bir rahatsızlık,hastalık gibi bir haber keyfinizi kaçırabilir ama çabuk atlatılabilecek bir şeydir. Mahkeme sonucu tazminat ve nafaka gibi konularda ödeme almakta gecikmeler meydana gelebilir. Özellikle finansal konularla ilgili çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Sürpriz beklenmedik harcamalar yüzünden canınız biraz sıkılabilir, bu harcamalar sağlıkla ilgili konularda olabileceği gibi, yakınınız, ortağınız, eşinizin bir takım yanlış kararları yüzünden de olabilir. Bu hafta sıkça çevrenizde gelişen olaylara karşı muhalif olabilirsiniz, beklenmedik sürpriz hamilelikler, çocuklarla ilgili harcamalar oluşabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatında ki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu yeni ay sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. Kısacası hem ortaklık hem özel hayatınız, evli olduğunuz partner veya evlenmek üzere olduğunuz kişi ile ilgili önemli bir takım kararlar verilecek zaman. Yalnız gökyüzünde oluşacak olan T kare yüzünden bir tarafınız bağımsızlık çığlıkları atarken bir tarafınız ise sorumluluk altına girmek üzere olacak ve bu çekişme sizi oldukça yorabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar,evlilikle ilgili konularda ciddi gerginlikler oluşabilir, meydan okuma durumları ortaya çıkabilir, aşırı inatçı davranışlar sizleri zor duruma sokabilir. Her şeyi her an kontrol altında tutmak zordur ve siz bu hafta bunu deneyimleyebilirsiniz. Evinizde bazı elektronik aletlerde bozulmalar meydana gelebilir, ev, yerleşim, aile ile ilgili konularda beklenmedik sürpriz harcamalar, masraflar ortaya çıkabilir. Aile içinde gerginlikler havada uçuşabilir, özgürlük ve hareket etme ihtiyacınız artabilir, risk almaya meyilli olabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkiler, finans ve ev,yuva gergin hat üzerinde, bu konularda şartlarda beklenmedik sürpriz ani değişimler meydana gelebilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. İş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya uğraştırıcı işler bu yeni ay ana konusu içinde yer alacaktır. Bu yeni ay zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız, fakat olası bir sağlık sorununun üstesinden gelmenizde gerekebilir. Bu ameliyat gerektiren bir durum olabilir fakat endişe etmeyin, rahatlıkla atlatabileceksiniz. Kötü bir takım alışkanlıkları bu yeni ay sayesinde bırakabilirsiniz. Bu hafta perde arkasında dönen bir oyunlar, dedikodular, gizli düşmanlıkları fark edebilir ve bunlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle birbirinizi anlamakta zorlanabilir, iş ve çalışma ortamınızda ekstra mücadele etmeniz gerekebilir. Sağlıkla ilgili konularda aynı şekilde dikkat çekici olacaktır, önemli rahatsızlıklar meydana gelebilir, bağırsaklarınız, baldırlarınız, hassas olabilir. Minik bir operasyon gündeme gelebilir. Bu arada olası seyahatlere çıkacak iseniz, lütfen kullanacağınız aracınızın son bakımını yaptırmayı unutmayın, trafikte sakin kalmaya dikkat etmelisiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Haftaya yengeç burcunda ki yeni ayın etkileri ile başlıyoruz. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli etkinlikler, hobileriniz bu yeni ayın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flört öz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu destekleyici etkiler devrede olacak. Hamile kalmak için belki de bir uzmandan destek alabileceksiniz. Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Perde, tiyatro, sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler. Yalnız gökyüzünde oluşacak olan T Kare yüzünden özel hayatınızla ilgili kendinizi huzursuz, güvensiz ve belki de fazla otoriter hissedebilirsiniz. Sözünüzün fazlaca dinlenmesini arzu edebilir fakat istediğinizi almakta zorlanabilirsiniz. Öncelikle finansal konular, kazançlarınız risk altında, beklenmedik sürpriz harcamalar, kayıplar, ummadık ödemeler ortaya çıkabilir. Kullandığınız büyük elektronik aletlerde arızalar oluşabilir. Bunun yanı sıra riskli finansal yatırımlardan, etkinliklerden uzak durmakta yarar var. Dönem yatırım dönemi değil, tabi son karar size ait. Şimdi gelelim diğer etkilere, özel hayatınız ve arkadaşlık ve sosyal ilişkileriniz gergin fay üzerinde. Bu konularda ekstra mücadeleye çağırılabilirsiniz, arkadaşlarınızla tartışmalar meydana gelebilir. Dostlarınız ve özel hayatınız arasında kalabilirsiniz. Gireceğiniz kalabalık gruplarda sizlerle aynı düşünceye sahip olmayan kişilerle birden kendinizi münakaşa içinde bulabilirsiniz.