18 & 24 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

18 & 24 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

18 & 24  Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
Haftaya zihin karışıklığı ve dalgınlıklarla başlıyoruz. Yine de hırslarınız ve hedefleriniz doğrultusunda somut adımlar atabileceğiniz bir hafta olacak.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Haftaya hayal kurarak başlayabilirsiniz. Pazartesi günü karşı cinsle ilişkilerinizde gerginlikler, seyahatlerde aksaklıklar yaşanabilir. Salı günü kariyeriniz ile ilgili güçlü kişilerden destek bulacaksınız. Perşembe günü dinlenmek ve uzun bir seyahate çıkmak keyif verebilir. Cuma günü öğleden sonra işinizle ilgili koşuşturmacanız olabilir. Hafta sonuna doğru finansal kaynaklarınızla ilgili ciddi düşünebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi enerjik ve aktif hissediyorsunuz. Öğle saatlerinde duygularınızı ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. İkili ilişkilerde akşam enerji daha akıcı olacak. Kariyer ile ilgili beklenmedik kararlar alabilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Arkadaşlarınızla birlikte mistik konular hakkında konuşarak, alışverişe çıkarak kendinizden geçebilirsiniz. Salı günü öğlen maddi açıdan gergin hissedeceksiniz. Çarşamba günü bir öğretmen, danışmandan fikir alabilirsiniz. Güne arkadaşlarınızla birlikte başlayabilir ancak kırgınlıklar, alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ciddi ve somut adımlar atabileceğiniz bir hafta olacak. Kredi almak için ya da miras ile ilgili bir konuda haber bekliyorsanız. Cuma günü olumlu bir geri dönüş olabilir. Eşinizle ortak gelirleriniz konusunda görüşmek için Pazar günü akşam saatleri uygun olacak.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İş ile ilgili yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Dağınıklığınız sebebiyle ortağınızla Pazartesi günü öğle saatlerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Salı günü akşam bir aile büyüğünden maddi destek alınabilir. Çarşamba günü eşinizle işiniz odaklı alınganlıklar, duygusal yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili önemli konuları bu hafta bırakmanız faydalı olacaktır. Sosyal kulüp ve organizasyonlarda aktif bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Pazar günü ortağınız ya da eşinizle konuşmak için oldukça uygun. Gece finansal konularda beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Uluslararası işleriniz sebebiyle yoğun bir Pazartesi geçirebilir; kendinizi yorgun ve stresli hissedebilirsiniz. Salı günü, eşinizle birlikte uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. İşinizde uluslararası bir bağlantı ile yanlış anlaşılmalarla güne başlayabilirsiniz. Çarşamba günü öğle sonrasında eşinizle sportif aktiviteler keyif verebilir. Cuma günü daha ciddi konuşabileceğiniz bir atmosfer olacak. İş yerinizde yoğun ve olumlu havanın hakim olacağı bir gün olacak. Kariyeriniz söz konusu olduğunda atak ve cesur davranabilirsiniz. Eşinizle Pazar günü ani gerginlikler yaşanabilir. Sakin olmakta fayda var.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir hobi ya da spritüal bir çalışmada yer alabilirsiniz. Sevdiğinizle maddi bir çatışmanız yaşamanız mümkün. Bir üstünüzden destek ile keyifli bir hafta olacak. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla maddi konularda hassas bir hafta geçirebilirsiniz. İşle ilgili yoğunluğun çıkabileceği bir öğlenin ardından evinizle ilgili ciddi konuları ailenizle paylaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu hafta sonu yazmaya ve üretken faaliyetlere ayırabilirsiniz. Akademik hayatınız devam ediyorsa pozitif bir gün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Haftaya oldukça romantik başlayabilirsiniz. Ailenizle ikili ilişkilerinizdeki hayalperestliğiniz sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. sevdiğinizin desteği ve motivasyonu ile keyifli bir zaman geçebilir. Evinizin dekorasyonu, aile fertleri, çocuk konuları bu hafta eşinizle alınganlık ya da kırgınlık yaşamanıza sebep olabilir. Ortaklık gibi önemli sözleşmeyi akşam saatlerinde ciddi olarak gözden geçirebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz ya da yatırımlarınız ile ilgili olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Onların da desteğini alacağınız bir gelişme olabilir. Aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir gün.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

İşinizle ilgili yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Ancak iletişimde dağınıklık, karışıklıklar olabilir. Kardeşlerinizle çatışmalardan kaçınmalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İşinizle ilgili konularda duygusal davranabilir kardeşiniz ya da yakın akrabalarınızla kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde enerji ve güç gerektiren işleri yapmak için harika bir zaman. Önemli bir ortaklık ile ilgili görüşmelere, sözleşmelere, yazışmalara imza atabileceğiniz bir gün olacak. Hafta sonu akşam saatlerinde yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Eşinizle beklenmedik gerginlikler yaşanabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta dışarı çıkarak hayatın tadını çıkardığınızı hissetmek için alışverişe çıkabilirsiniz. Önemli bir satın alma yapmadan önce bir kere daha düşünmenizde fayda olabilir. Salı günü romantizminiz para sebebiyle bozulabilir. Yine çocuklarla maddi konularda alınganlıklar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü sonra kısa bir seyahat için kendinizi enerjik hissedeceksiniz. İşinizle ilgili olumlu finansal haberler alabileceğiniz bir hafta. Maaş zammı ya da ikramiye görüşmesi yapabilirsiniz. Üstelerinizin desteği sizinle olacak. Kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Ailenizle ilgili konularda duygusal ve fedakar olabilirsiniz. Düşüncelerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz ancak aile büyükleri ile çatışma olabilir. Maddi konularda destek alabileceksiniz. Ailenizle ikili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir hafta olabilir. Yanlış anlaşılmalar aşırı duygusallıkla kırgınlıkla sonuçlanabilir. Perşembe günü, öğleden sonra alış verişe çıkmak güzel olabilir. Aşırıya kaçmayın. Sevdiğinizle ve çocuklarla iletişiminizin kuvvetli; yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir hafta Liderlik görevi alabilirsiniz. Maddi konularda risk almak için güzel bir hafta sonu değil beklenmedik olaylar olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Deniz kıyısına kısa bir kaçamak yapmak için harika bir hafta olacak. Tek ihtiyacınız olan biraz kafanızı dinlemek ve biraz romantizm. Pazartesi günü öğlen saatlerinde eşinizin desteği ile rahatlayacaksınız. Kardeşlerinize karşı fedakârlıklar konusunda bazı alınganlıklar olabilir. Salı günü dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak Cuma günü itibaren sportif faaliyetler daha çok keyif verebilir. Evinizle ilgili konularda aktif ve enerjik olacağınız bir hafta olacak. İlham gücünüzün yüksek olduğu bugünlerde evde çalışmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu aile bireyleri arası ani çatışmalar olabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Arkadaşlarınızla birlikte alışverişe çıkmak, onlarla vakit geçirmek ve fikirlerini almak keyif verse de aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Salı günü akşam dinlenmek size iyi gelecek. Maddi konularda duygusal bir o kadar da duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaktan zorlanacağınız bir hafta olacak. Kırılganlıklar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yaşanabilir. Duygularınızı ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabileceğiniz ve organizasyonlarda liderlik yapabileceğiniz bir hafta. Hafta sonu eşinizle birlikte vakit geçirmek için zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz için size iyi gelecek.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sezgilerinizin ve ilham gücünüzün kuvvetli olduğu bugünü işinizle ilgili fikir çalışmaları için kullanabilirsiniz. Otoritelerle olası çatışmalardan sakınmanız faydalı olacaktır. Kariyerinizi, işinizi etkileyebilecek kişilerle aranızda kırgınlıklara, alınganlıklara dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sportif programlarla geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda hızlı ve cesur maddi kararlar alabileceğiniz bir hafta. Fikirlerinizle kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Pazar günü tedbirli olmanızda fayda var beklenmedik gelişmeler olabilir.