20 & 26 Nisan 2015 Haftalık Burç Yorumları

20 & 26 Nisan 2015 Haftalık Burç Yorumları

20 & 26 Nisan 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ     Toplumsal olaylar ile ilgili ve sosyal organizasyonlara duygusal bağlılık göstereceğiniz bugünlerde, gençler ve finansal konular hakkında sınava tabii tutulmuş ve engellenmiş hissedebilirsiniz.Hayatın tadını çıkaracağınız, romantizm ve aşk dolu günler başlıyor.Bu hafta yeni eğitimler, sözleşmeler, seyahatler yerine mevcut işleri toparlamaya çalışarak; yazışmaları ve aramaları hallederek geçirebilirsiniz. Ailenizle geçireceğiniz bir akşam sizi mutlu edecek.Bu hafta sonu duygularınızda özgürlük hissiyle hareket deceksiniz. İş hayatınızda olayları biraz hafife almayı deneyin. Ailenize düşkün olduğunuz bu dönemde, değişik konu ve olaylarla uğraşmak üzerinizde stres yaratabilir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA     Bu hafta kendinizi işiniz, eşiniz, eviniz ve sorumluluklarınız arasında sıkışmış; adeta sözlüye kaldırılmış gibi hissedebilirsiniz. Duygu ve ego arasında gelgitler yaşanacak.Maddi konularda yeni bir adım atmak yerine hesap kontrolü, finansal durumunuzu ele almak daha doğru olabilir. Çarşamba günü akşam üstü saatlerinden itibaren aile içi iletişiminiz hızlanabilir.Ne kadar zorlanırsanız zorlanın, hayat sizi her şartta koruyor. Parasal işler, bugün üzerinizde gerilim oluşturabilir, illa bir tarafı seçmeniz gerekmiyor, işlerinizi planladıktan sonra herşey rayına oturabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER     Bu hafta Merkür'ün etkisiyle, tüm duygularınızda iniş çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat etmelisiniz. Ruhsal gerilim sizi zorlayabilir. Önemli sözleşme, anlaşmalar aydınlanacak.Kısa seyahatlerde aşkı bulabilir; sanatsal Faaliyetlere katılabilirsiniz.Bu hafta yeni girişimlerde bulunmak yerine akışta geçirmeye çalışmanız daha faydalı olabilir. Cuma gün akşam üstü saatlerinden itibaren maddi konularda ailenizle görüşmeniz söz konusu olabilir.Ortaklı işlerinizde sorumluluklarınızla değil, kafanıza göre hareket edeceksiniz. Siz doğru oluşumları arkanıza aldığınızda herşeyin ne kadar rahat akacağını içsel olarak bilen bir burçsunuz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ     Çocuklarınıza karşı taşıdığınız sorumluluk hissi ile maddi kararlarda zorlanabilirsiniz. Geleceğe yönelik yatırımlarınız için gelir dışı kaynaklara başvurmak isteseniz de gönlünüz el vermeyebilir.Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendi kendinize çalışmanız verimli olabilir. Hayal kurmak ve kitap okuyarak keyif yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri daha sosyal geçebilir.İş ortamınızda bazı düşünceleriniz bugün gözünüzde büyüyebilir, tahmin yapmaktan kaçının duygularınızı etkileyecek kararlar vermeye yatkın olacaksınız.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN     İkili ilişkilerinizde ailenize karşı sorumluluklarınız gündeme getirilerek zorlanabilirsiniz. Karşı cinsin sizi kendi kalıplarına sokmak isteyen tavırları sizin özgürlük yanlısı ruh halinize uymayabilir.Sosyal organizasyon ya da arkadaşlarınızla iletişimin yoğun olacağı bir gün olabilir. Yeni bir program yapmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü akşam saatlerini evinizde dinlerek geçirebilirsiniz.Bu hafta sonu geleceğinize duyduğunuz güvenle sağlam adımlar atmaya meyilli olacaksınız. Dünyevilik ve ruhaniyet arasında gidip gelmeniz mümkün, bu sizi sıkmasın zira sizin iç dünyanızı zenginleştiriyor.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK     İşiniz sebebiyle bir çok kısa seyahate gitmek zorunda olabilirsiniz. Fiziksel yorgunluğunuz, bu yolculukları bir engel olarak görmenize sebep olabilir. İşinize karşı yenik düşmüş hissedebilirsiniz.Kariyeriniz ile ilgili yeni yazışma, sözleşme ya da görüşmelerden sonuç alınması zor bir gün olabilir. Önemli işlerinizi erteleyebilirsiniz. Cumartesi günü akşam arkadaşlarınızla keyif iyi gelecek.Enerjinizi bir tek iş alanlarınızda istediğiniz gibi yönlendiremeyeceksiniz, onun dışında ister evde olun, ister kalabalıkların arasında bir şekilde duygularınıza söz geçireceksiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER     Duygusal olarak özgürlük yanlısı bir aşk peşinde, benliğiniz ise sosyal arenada liderlik istiyor. Yaşadığınız duygusal iniş çıkışlara maddi sorumluluklar eklenince her alanda kısıtlanmışlık hissi olabilir.Uzak seyahatler ve akademik girişimlerinizde zorlanacağınız bir gün olabilir. Programlarınız havada kalabilir. Bu hafta kariyeriniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.Kariyer ve kısa planlarınız arasında gidip geliyorsunuz. Uzun planlamalar zaten size göre değil, kısa planlar size daha kolay yol açabilir. En azından bu aklınızda bulunsun.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP
AKREP VE YÜKSELEN AKREP     Ailenize karşı sorumluluklarınız kariyerinizdeki yükselişe engel teşkil ettiği hissine kapılabilirsiniz. Her alanda sorumlulukları üstünüze almak sizi eşit ve adil paylaşımdan uzaklaştırabilir.Gelir dışı kaynaklarınızla ve de eşinizle ortak gelirlerinizle ilgili bugün yeni bir adım atmamanız daha faydalı olabilir. Perşembe günü, ailenizle uzak seyahat planları keyif verebilir.İş değişimleriniz sizi daha da geliştiriyor ve para tatminini iş hayatınızda bugün kolay sağlayacaksınız. Kafanızdaki gezi veya seyahat planları moralinizi aşağıya çekmesin.
YAY VE YÜKSELEN YAY
YAY VE YÜKSELEN YAY     Önemli bir sözleşmeyi arzulasanızda daha ortaya çıkarmadan önce kendi başınıza yapmanız gereken çok iş var. Bunun sorumluluğu sizi zorlayabilir ancak uluslar arası potansiyele de göz atmalı.İkili ilişkilerinizde, ortağınızda eşiniz ve ortağınızla, iletişimde ilerleyemediğinizi hissettiğiniz bir hafra olabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili akşam üstünden itibaren ilerleme kaydedebilirsiniz.Eğlenceli aktiviteler, spor faaliyetleri kafanızdaki sorunları halledebilir. Bu hafta sonu sezgileriniz sizi bir çok konuda harekete geçirebilir, derine gitmek ama bir yandan da yüzeysel takılmak isteyebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK     Gelir dışı kaynaklarınıza güvenerek kendi gelirlerinizle risk almak akıllıca olmayabilir. Toplumsal organizasyonlarda alacağınız sorumluluklar sizi bu konuda engellenmiş hissettirebilir.İş yerinizde yeni bir girişimde bulunmak yerine elinizdeki mevcut işleri toparlamaya çalışmanızda fayda olan bir gün. Bu hafta sonu eşinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.Özel hayatınızdaki güzel gelişmeler hoşunuza gidiyor ama geçmişte yapılan bazı şeyleri de maalesef unutmuyorsunuz. Unutmak ve affetmek çok şeyin anahtarı olabilir, katılığınızı biraz yumuşatın.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA
KOVA VE YÜKSELEN KOVA     İkili ilişkileriniz ve kendi benliğinizin gündemde olduğu bugünlerde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar ve görevler geleceğe endişe ile bakmanıza sebep olabilir. Duygusal iniş çıkışlar olabilir.Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünlerde aklınıza gelen fikirleri bir türlü kağıda dökemediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hafta işinizle ilgili konular hız kazanabilir. Maddi konulardaki değişimlere kolaylıkla ayak uydurmanız, sizi zorluklardan koruyacak. Yakın çevrenizle beraber yapılacak güzel planlar sizi rahatlatabilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK
BALIK VE YÜKSELEN BALIK     Çok çalışma ve aldığınız sorumlulukların sonucu olarak iş yerinizde parlamak arzusundasınız. Hukuki ya da eğitimle ilgili bir konu karamsar düşünmenize sebep olabilir. Kendinizi fed etmiş gibi hissedebilirsiniz.Aileniz ya da emlak işleri ile ilgili ilerleyemediğinizi hissedebilirsiniz. Daha ziyade evdeki işleri toparlamaya yoğunlaşmanız faydalı olacaktır. Maddi konularda ve hayatınızın bir çok alanında bugünler de desteğiniz tam olacak. Şansınızı değerlendirmekten ve ön planda olmaktan korkmayın. Aşk mı iş mi ikileminden çıkın, hem aşk, hem keyif, hem de iş bir arada olabilir.