24 & 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları

24 & 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları

24 & 30 Ağustos 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta aşk hayatı çocuklar alanında yeni adımlar atabilirsiniz. Kendinizi özgürce ve kararlı şekilde ifade edebilir, yaşamdan daha çok keyif alabilir, göz önünde olabilirsiniz. Tatile çıkabilir, yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Varsa sanatsal ve sportif becerilerinizi sahneye koymak için süper bir aya giriyorsunuz. 29 Ağustosta gerçekleşecek Dolunaydan itibaren ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında daha kolay ilerleyebilir, teklifler alabilirsiniz. Ancak kariyer ve eve aileye ait konularda dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlamak da çok önemli. Güç savaşlarına karşı dikkatli olmak, değişen şartları doğru yönetmek bu ayın ana teması.
BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta ile birlikte ev yerleşim gayrimenkul ve aile ilişkilerinde yeni cesur adımlar atabilirsiniz. Kendinizi aile içinde özgürce ve kararlı şekilde ifade edebilirsiniz. Taşınabilir, ev alıp satabilir ya da evinizi dekore edebilirsiniz. 28 Ağustostan itibaren görev ve sorumluluklarınızı daha kolay yerine getirebilir, çalışma ilişkilerinde uyumu bulabilir, yeni teklifler alabilirsiniz. Ancak seyahatlerde, eğitim, medya, yabancılarla olan ilişkilerde sakin ve dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlamak da çok önemli.
İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta ile birlikte seyahate çıkabilir, internet ulaşım haberleşme konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi direkt ve yaratıcı şekilde ifade edebilir, iletişim kurarken daha iddialı ve kararlı olabilirsiniz. Yazı yazmak, yeni bir eğitim programına başlamak için güzel bir aydasınız. 26 Ağustostan itibaren yaşamdan daha çok keyif alabilir, aşık olabilir, teklifler alabilirsiniz. Sevdiğiniz veya çocuklarınızla ilişkiniz daha keyifli ve uyumlu olacak. Ancak kişisel veya ortak gelir-gider konularında, kredi ödemelerinde dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlayabilmek de çok önemli.
YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta ile birlikte ticaret ve finans konularında yeni ve cesur adımlar atabilirsiniz. Kazanımlarınızı artırabilir, bu amaçla daha cesur ve atak davranabilirsiniz. Harcamalara da dikkat etmek gerekiyor. 26 Ağustostan itibaren ev yerleşim gayrimenkul ve aile ilişkilerinde daha kolay ilerleyebilir, ev alıp satabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ancak ilişki ve ortaklıklarda ben-sen dengesini koruyabilmek, değişen şartlara uyum sağlayabilmek çok önemli olacak. Beklentilerinizi doğru yönetmek, güç savaşlarına sizin yararınız doğrultusunda tepkiler vermeyi başarmak bu ayın ana teması.
ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta birlikte sağlığınız dış görünümünüz ve kişisel konularla ilgili yeni cesur adımlar atabilirsiniz. Fikirlerinizi daha yüksek sesle ve iddialı biçimde dile getirmeye başlayacaksınız. Kendinizi çok daha dinç ve enerjik hissedeceksiniz ancak 28 Ağustosa kadar daha çok kendi içinde savaşan, enerjisini etkin kullanamayan bir profil çizmeye devam edebilirsiniz.30 Ağustostan itibaren seyahatlere çıkabilir, düşünceleriniz ifade ederken daha uzlaşmacı ve yaratıcı bir tutum içinde olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz güçleniyor. Yazı internet ulaşım işlerinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak özellikle sağlıkta, çalışma ilişkilerinde dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlayabilmek çok önemli olacak.
BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta hayatınızdaki gizli saklı konulara yönelebilir, fedakarlık gerektiren birazda içe kapanıp yüzleşmek-düşünmek gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Olumsuz düşünce ve alışkanlıklardan kurtulmak için güzel bir zaman. Bunun yanında Venüsün desteğiyle sağlığınız düzeliyor ve çekim gücünüz artıyor. 28 Ağustostan itibaren ise gelirinizi artırmak için yeni fırsatlar, işbirlikleri yakalayabilirsiniz. Harcamalara da dikkat etmek gerekiyor. Yeniay ile birlikte bireysel istekleriniz ile içinde yer aldığınız grubun/arkadaşlarınızın taleplerini dengelemek önem kazanacak.
TERAZİ

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Bu hafta ile birlikte yeni arkadaşlıklar kurabilir, işten kazanımlarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çevrenizden destek ve fayda görebilir, kendinizi daha cesur ve etkin şekilde ifade edebilirsiniz. Varsa fikir ve projelerinizi çevrenizdekilerle paylaşma ve onlardan yardım istemenin tam zamanı. 27 Ağustostan itibaren aşk hayatında ikili ve sosyal ilişkilerde, ortaklıklarda, sanat ve estetik konularında daha kolay ilerleyebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İnsanlar üzerinde olumlu etki bırakabilir, etrafınızı ve kendinizi güzelleştirmeye çalışabilirsiniz. Ancak kariyer ve eve aileye ait konularda dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlamak önem kazanacak. Güç savaşlarına karşı dikkatli olmak, değişen şartları doğru yönetmek bu ayın ana teması.
AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta ile birlikte yeni bir kariyere başlayabilir, terfi edebilir, gelecek hedeflerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi daha cesur yaratıcı ve etkin şekilde ifade edebilirsiniz. Liderlik becerilerinizi ortaya koymak, üstlerinizden destek almak için güzel bir aya giriyorsunuz. 26 Ağustostan itibaren bir ay boyunca; aşk hayatında ikili ve sosyal ilişkilerde, ortaklıklarda, sanat ve estetik konularında, sevgi paylaşımlarında zorlanabilirsiniz. Yardımseverlik faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Ayrıca seyahatlerde, eğitim, medya, hukuk ve uluslar arası alanda, yabancılarla olan ilişkilerde sakin ve dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlamakta çok önemli.
YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta ile birlikte seyahate çıkabilir, medya eğitim yayımcılık alanlarında fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hukuk ve uluslararası işlerde yeni adımlar atabilirsiniz. Varsa projelerinizi yayımlamanızın tam zamanı. İnanç ve görüşlerinizi daha yaratıcı cesur ve kararlı şekilde ifade edebilirsiniz. 25 Ağustostan itibaren çevrenizden destek ve fayda görebilir, arkadaşlıklarınızı güçlendirebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizi gerçekleştirmek için yeni fırsatlar yakalayabilir, ilişkiler kurabilirsiniz. Ancak kişisel veya ortak gelir-gider konularında, kredi ödemelerinde dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlayabilmek de çok önemli.
OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta ile birlikte finansal kaynaklarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kredi vergi miras nafaka burs kaynaklarına ulaşmak adına yeni adımlar atma zamanı. Müşterek kaynakların yönetimini üstlenebilirsiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa ameliyat olabilirsiniz. Korku ve endişelerinizle yüzleşip, gizemli mistik konularla ilgilenebilirsiniz. 29 Ağustostan itibaren iş ve kariyer yaşamınızda başarı ve fırsatları yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz düzeliyor. Ancak ilişki ve ortaklıklarda ben-sen dengesini koruyabilmek, değişen şartlara uyum sağlayabilmek çok önemli olacak. Beklentilerinizi doğru yönetmek, güç savaşlarına sizin yararınız doğrultusunda tepkiler vermeyi başarmak bu ayın ana teması.
KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu hafta evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz. İkili ve iş ilişkilerinde yeni başlangıçlar yapabilir, anlaşmazlıkları çözebilirsiniz. Eşinizin hayatında pozitif gelişmeler yaşanabilir. 25 Ağustostan itibaren eğitim yabancılar hukuk medya konularında olumlu işbirlikleri yaşanabilir. Seyahate çıkabilir, hayata daha pozitif bakmaya başlayabilirsiniz. Ancak özellikle sağlıkta, çalışma ilişkilerinde dikkatli olmak, değişen şartlara uyum sağlayabilmek çok önemli olacak.
BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta sağlık sorunlarınızla ilgilenebilir, yeni bir tedaviye başlayabilirsiniz. Çalışma koşulları, çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz bu ay ön plana çıkabilir. Görev ve sorumluluklarınızı daha yaratıcı etkin şekilde yerine getirebilirsiniz. Görev ve sorumlulukları, projeleri sahiplenip iddialı olma zamanı. Hizmet aldığınız kişiler, kiracılar ile olan ilişkilerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 29 Ağustostan itibaren finansal kaynaklarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kredi vergi miras nafaka burs konularında daha rahat ilerleyebilirsiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa ameliyat olabilirsiniz. Yeniay ile birlikte bireysel istekleriniz ile içinde yer aldığınız grubun/arkadaşlarınızın taleplerini dengelemek önem kazanacak.