25 & 31 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

25 & 31 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

25 & 31 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Hukuksal sorunların lehinize yaşanacak gelişmelerle hakkınızı alarak iş ya da finansal konuda süren hukuk mücadelenizi kazanacaksınız. Korkularınızı alt ettiğiniz şikayetçi olduğunuz konularda farkındalığınızın arttığı bir hafta karşılıyor sizleri. İş hayatınızda bilgi hırsızlıklarına karşı tedbirli olmalı sorumluluğunuzda olan bilgi ve dokümanlar konusunda tedbirli davranmalısınız. Özel yaşamınızda da değişmeyen sorunlara karşı sizin tutumunuzu değiştirmeniz aşkı ve huzuru bulmanızı sağlayacaktır.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Haftaya yoğun duygusal iniş çıkışlarla başlayabilirsiniz. Çevrenizde olup bitene karşı duyarlığınızı biraz kendinize göstermeli ve her şeyden önemli olanın siz olduğunu fark etmelisiniz. İş ya da evinizle ilgili sürpriz değişimler söz konusu olabilir. Dostlarınız aracılığı ile yeni bir yer alabilirsiniz cesaretli davranın ve şansınızı değerlendirin. Bu hafta sizin için çok önem taşıyan hukuk adalet ya da manevi olarak gerçekleşmesini istediğiniz bir konu, beklentilerinizin çok üzerinde olumlu etkilerle neticelenebilir ve siz uzun zamandır ağırlığını taşıdığınız Zorlukların ardından çok güçlü başlangıçlara hafifleyerek büyüyerek yol almaya başlayabilirsiniz. Aile bireylerinizden gelecek güzel haberler ve destek hafta boyu moralinizi yükseltmeye yetecektir. Finansal konularda beklenmedik ek gelirler, güçlü iş birlikleri gerçekleşebilir gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise aşkın hükümdarlığı gönül kapınızı aralarken sizde tevekkülle gelene hoş geldin deyin.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Yoğun ve enerjisi yüksek bir hafta sizleri karşılamakta. Özellikle işinizle ilgili ayrıntılara önem vermeli, dikkatsizlik sonucu yaralanmalara kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatinizi her zamankinden fazla yoğunlaştırıp zamanla yarış içinde olmadan hareket etmelisiniz. Bir anlık dalgınlık işinizde krizlere neden olabilir. Ayrıca aceleci tavırlarınız sağlığınızı bozabilir. İşinizle ilgili ikili görüşmelerinizde kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeli bir anlık kızgınlıkla sonrasında pişmanlık duyacağınız söylemlerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise evli İkizler çocuklar ve çocukları ilgilendiren konularda eşinizle fikir ayrılıkları yaşamamak için ön yargılı değil uzlaşmacı davranmalı ve onları ilgilendiren konularda çocuğunuzun da fikrini almanızın olumlu etkileri olacağının farkına varmalısınız. Bekâr İkizler sizler için duygusal konularda yoğun ve karışık etkiler söz konusu yeni birini tanıyabilir, bu heyecanı yaşarken kısa süre önce biten ilişkinizin kahramanının pişmanlıkla ortaya çıkması ile duygusal bir keşmekeş içinde bulabilirsiniz kendinizi. Sizlere önerim bu hafta aşk hayatınızla ilgili kararlar almadan önce iki kez düşünmeniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta kendinizi baskı altına almaktan uzaklaşıp daha sakin kararlar alarak farkındalığınızı artıracak, şükretmenin güzelliklerine idrak ederek doğrularınıza sahip çıkacak, yorgun ruhunuzu dinlendireceksiniz. İş hayatınızda yaşanacak iyileşmeler finansal anlamda da rahatlamaları getirecek sizlere. Yeter ki olumlu gelişmelerle kibre kapılarak size değer veren insanların kalplerini kıracak davranışlar içinde olmayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişime vereceğiniz önem, karşılıklı anlayış var olan sorunları tamamen aşmanızı sağlayabilir. Siz yeter ki başkalarının ne dediğini bir yana bırakın ve mutlu olmak için mutlu etmeye çaba gösterin. Bekar Yengeçler sizler de haftanın ilerleyen günleri ile duygusal olarak heyecanlanacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Hafta boyunca sağlığınız önem kazanmakta her şeyden önce sağlığınıza dikkat etmeli iş ve özel yaşamınızda stresi en aza indirmek için çaba göstermelisiniz. İşinizle ilgili kendinizi baskı altında hissetmenize neden olacak durumlara karşı sessiz kalırsanız şiddetli baş ağrısı, eklem ağrıları ile karşılaşabilirsiniz. Buna izin vermemeli ve kişisel yeteneklerinizi yöneten ve yönlendirenin siz olduğunu herkese anladıkları dilde ifade etmelisiniz. Özel yaşamınız da evli Aslanlar bir kaç zamandır sorunlarınız varsa, sevdiğinizle birlikte daha fazla vakit geçirerek onu anladığınızı hissettirerek Aşkı yeniden yeşertebilirsiniz. Ayrıca çocuk sahibi Aslanlar onlarla ilgili gelecek iyi haberler le sevineceksiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklar önem kazanmakta. Dostluk ve arkadaşlık kavramını ayırt edebilmeli kötü günde yanınızda yer alanla iyi günde boy gösterenlerin ışıltılı sözlerinin etkisine kapılarak hareket etmemelisiniz. Özellikle iş hayatınızda yeni tanıdığınız insanlara karşı dikkatli olmalı cazip fırsatların var olandan olabileceğinize sebep olabileceğini de hesaplamalısınız. Karar verme mekanizmanızı duygularınızla değil aklınızla yapmalı gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. Finansal konularda Çarşamba gününden itibaren yaşanacak gelişmeler sizlere büyük fırsatları ve uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz yatırım planınızı gerçekleştirebilecek imkanları getirebilir. Gizliliğe önem vererek harekete geçin. Özel yaşamınızda ise cesaretli davranarak sevginizi sözlerinize hareketlerinize yansıtın sevginin matematiğinde eksi olmaz farkına varın ve daha da fazla arttırmak için sevmekten vazgeçmeyin. Bırakın ne siz ne o Aşk kazansın.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Hafta boyunca ruhsal, fiziksel, zihinsel cazibenizle pek çok kişinin odak noktası olacak ve isteklerinizi hayata geçireceğiniz kolaylıklarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız görüşmelerinizi bu hafta gerçekleştirin, hafta sonu olmadan yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizi ilgilendiren hukuksal bir konunun çözüme kavuşması ile finansal ve manevi olarak rahatlayacak, küskünlükleri barıştırmanın sevincini yaşayacaksınız. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken konu, araç kullanırken aşırı hız ve başka şeylerle ilgilenmemek olmalı. Bunun yanı sıra gıda zehirlenmelerine karşı hassasiyetler söz konusu, abur cubur yememeli ilaç ve alkol kullanımına dikkat etmelisiniz. Evli Teraziler eşinizin yakınlarından gelecek beklenmedik bir finans desteği ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Hafta boyunca zorlanacağınız hemen her şeye ve herkese karşı ihtiyatlı davranmanız gerektiğini vurgulamakta. Uyarılarınıza rağmen tekrar edilen hatalar varsa düzeltmek için kendinizi hırpalamayın, bazen bir musibet bin nasihatten iyidir unutmayın. İşinizle ilgili rakiplerinize karşı dikkatli olmalı, birlikte çalıştığınız insanların güvenliğini testten geçirmelisiniz. Sizin için fazlası ile önemli bir konu rakiplerinize bildirilebilir. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantizmi yaşayabileceğiniz güzel etkiler söz konusu kırgınlıkları bir yana bırakın ve size aşkla uzattığı eli geri çevirmeyin. Bekar Akrepler sizler de uzun zaman sonra gönül telinize dokunacak o özel insanla tanışabilirsiniz sosyal olun kendinize özen gösterin ve davetleri geri çevirmeden hareket edin.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta çevrenizdeki hemen herkes tarafından takdir göreceğiniz gelişmelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Görülmediğinden şikayetçi olduğunuz emekleriniz, fazlası ile değer gördüğü gibi iş hayatınızda önemli bir gelişmenin de habercisi olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise yalnızsanız ve artık sevilmeye olan inancınızı yitirdiğinizi düşünüyorsanız, bu hafta yaşayacağınız gelişmeler bu düşüncelerinizin ne denli yersiz olduğunu öğretebilir sizlere. Dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri kalbinizin prens ya da prensesi olabilir. Sizlere tavsiyem hafta boyunca zihniniz ruhunuzu her türlü negatif düşünceden arındırın ve gelen güçlü değişim enerjisini sevgi ile kucaklayın. Düşünceleriniz sözlerinize sözleriniz gerçekliğinize dönüşsün istiyorsanız yenilenin. İşinizle ilgili konularda da konsantrasyonunuzu güçlü tutmalı ve iş birliklerini akıllıca değerlendirmelisiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta sizler için oldukça enteresan enerjilerle dolu. Sizler için özellikle iş hayatınızda gelirleriniz ile ilgili büyük kazançlar ya da dikkatsizlik sonucu yaşanacak büyük kayıplar söz konusu! Fazlası ile dikkatli akılcı olmanız gereken bir zaman dilimi. Krizleri kazanca kazançları krize çevirebilirsiniz. Hafta boyunca birinci önceliğiniz kesinlikle işiniz olmalı ve çok dikkatli her türlü ayrıntıya önem vererek deyim yerinde ise kılı kırk yararak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız bir proje dava ya da yapılanma ile ilgili muhatap olduğunuz kişi ya da rakiplerinize karşı sinirlerinizin çelik gibi sağlam olması gerekmekte. Bir söz vardır köpek adamı ısırsa haber olmaz adam köpeği ısırsa haber olur diye! Bu ilke ile çeşitli entrika ve oyunlarla zaferinizin önüne geçmek isteyen kişilerle karşılaşabileceğinizin bilincinde olmalısınız. Psikolojik olarak tepkilerinizi kontrol altında tutup sadece kazanacağınız zafere odaklanmalısınız. Özel yaşamınızda ise kendi akrabalarınız ve yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim herkese hak ettiği gibi davranın ve her zaman isteklerinin gerçekleşmeyeceğini size saygı duymaları gerektiğini öğrenmelerini onlara hatırlatın! Eş ya da sevgilinizle ise duygusal bağınızın güçlendiği ortak kararları hayata geçirebilmenin güzellikleri ile heyecanlanacağınız keyifli bir haftadasınız. Bekar Oğlaklar aşk perileri kalbinizin etrafında çember oluşturabilir, ön yargıları bir yana bırakın ve aşkın eşsiz ışığının kalbinizden içeri süzülmesine izin verin.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda inişler çıkışlar, gerekli gereksiz tartışmalar karşısında zorlanabileceğinize işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili konularda akılcı yaklaşımlarda bulunmalı, duygusal davranarak gerçeklerden uzaklaşan bir eğilim içinde olmamalısınız. Aksi halde güvendiğiniz insanlardan zararlar gelebilir ve üzülen kırılan siz olabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren işiniz gereği yolculuklar ve bunun getirdiği sorunlar söz konusu olabilir. Sakin olmalı, acele etmeden akışa ayak uydurarak hareket etmelisiniz. Yapacağınız her acele davranış zor olanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. İşinizle ilgili geçmişten gelen yarım kalmış bir mesele tekrar gün yüzüne çıkabilir ve bu kez geçmişteki kadar tahammüllü davranmakta zorlanabilir; hırsla, öfke ile tepkiler verebilirsiniz. Haksız da sayılmazsınız fakat siz yine de sağduyuyu elden bırakmamalı gerçek dostlarınızın uyarılarına kulak vererek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin finansal bir konu ile ilgili iyi niyetinizi suistimal etmesini öğrenebilir, güveninizin sarsılması ile ilişkinizde büyük bir kriz yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim yaşanan ne kadar zor olursa olsun bu hafta aşk hayatınızla ilgili kararlar almaktan kaçının ve zihninizi dinlendireceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Haftanın ilk gününden itibaren iş ve özel yaşamınızda karşılaşabileceğiniz itiraflar ve yüzleşmelere dikkat çekmekte. Samimi duyguları ile hatalarını, yanlışlarını ifade edecek kişilere karşı tutumunuzu belirlemekte zorlansanız da geçmişte üzüldüğünüz kendinize haksızlık ettiğiniz konularda şükredebilir ve hiçbir gerçeğin saklı kalmadığını deneyimlemenin farkındalığı ile sahip olduklarınızı daha iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. İş hayatınızda yeni bir pozisyon kazanabilir, terfi alabilir ya da haksızlığa uğradığınız, suçlandığınız bir konuda özür dilenerek uzaklaştırıldığınız işinize geri dönebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz daha önce olmadığı kadar dengeli ve uyumlu olacaktır. Bekar Balıklar bu hafta daha önce gördüğünüz ama tanışma imkanınız olmadığı o özel insanla tanışabilir, tanıştırılabilir keyifli zaman geçirerek duygusal bir yakınlaşma içinde bulabilirsiniz kendinizi.