27 Nisan  & 3 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan & 3 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan  & 3 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ     Aşk hayatınızda gerginliklerin sona ermesi ile rahat bir nefes almaya başladığınız bir haftadasınız. İş hayatınızda 3. şahıslardan kaynaklanabilecek problemlere karşı temkinli davranmalı ve diplomatik bir tutum içinde olmalısınız. Kimsenin sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına fırsat vermemelisiniz. Özel yaşamınızda gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olursanız ilişkiniz işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Salı gününden itibaren hem iş hem de özel hayatınızda rahatlayacaksınız. Pozitif düşünün, geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir, büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç’lar, arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA     Gökyüzü haftayı yüksek bir enerji ile karşılayacağınıza işaret etmekte. Yaşamı değerlendirme tarzınızın çok daha olumlu ve farklı olacağı bir haftasınız. Haftanın ilk gününden itibaren sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorluklar sizleri güçlendirdi. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız, sizi engelleyen tavırlarınızdan, insanlardan uzaklaşacak ve herkese hak ettiği gibi davranarak bilgeliği güce, gücü başarıya çevireceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olacak ve sıkıntı yaratan hemen her şeyi hayatınızdan ayıklayacaksınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Ruhtan bedene enerjiniz tazelenerek yenilecek. Özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların, anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz. Popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirmelisiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER     Gökyüzü bu hafta sizleri maddi konularda sınavlardan geçirecek. Finansal konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Verilen sözler yerine getirilmeyeceği gibi başkalarının yüzünden siz sorumlu tutulabilir ve maddi bir külfetle karşılaşabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla yeni düzenlemelerde bulunarak tüm idareyi onların yetkisine bırakmamalısınız. Temkinli olur ve hesaplamalarınızı dikkatle yaparsanız bu sorunları aşabilir ya da tamamen yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de ihmalkar davranmamalı, bedeninize gerekli özeni göstermeyi öğrenmelisiniz. Öğrenci İkizler, hafta boyu öğrenme isteğiniz artacak ve hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Bir eğitim programı ya da kurs için uygun zamanlardır. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi ve bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir, var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ     Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili konularda girişimleriniz de yaşanacak engellerle paniğe kapılarak yanlış kararlar almaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor sizleri. Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. Bu ay boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak. Ailenizi ilgilendiren konularda geri planda kalmamalı, gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı, fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız. Bekar Yengeç’ler, sizler de korkularınızın içinde boğulmayı mı yoksa aşkın yolunda yürümeyi mi seçeceksiniz?
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN     Haftanın ilk gününden itibaren zamanı doğru kullanabilmeniz için gerekli düzenlemelerde bulunmalı ve öncelik sıranızı belirlemelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde daha az yorulacak, daha verimli olacak, istediğiniz sonuçları alacaksınız. Sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız, herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız olası bir problemin önüne geçmenize neden olacaktır. Ortaklaşa iş yapan Aslan’lar, emeklerinin karşılığını almaya başlayacak. Kanuni konularda olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak, zorlukların üstesinden başarı ile gelecek, dostu düşmanı ayırt edebilmiş olmanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. Perşembe gününden itibaren yeni iş anlaşmaları VE başvuruda bulunduğunuz iş görüşmesinden gelecek olumlu cevap yaşamınızda yeni bir sayfanın açılmasını sağlayabilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa kararlar alabilir, ilişkinizde var olan problemleri sevgiyle aşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar, ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK     Bu hafta isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele edecek ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bir hayli önem kazanacak, eleştirel durumlara karşı sakin bir tavır takınmalı, öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız. Her konuda siz haklı olamazsınız, karşınızdaki insanları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfiiniz bu hafta gerçekleşebilir. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bir sonraki haftaya ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Başak’lar, hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar, ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER     Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle rahatlayacak ve enerjiniz yükselecek, ayrıca ailenizle olan problemlerinizi de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş yaşamınız arasındaki dengeyi sağladıkça kendinize olan güveniniz artacak. Sizler duygularıyla yaşayan insanlarsınız, ihmal ettiğiniz konularda daha duyarlı davranarak bu açığı kapatacaksınız. Özel yaşamınızda ise yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde birtakım konular ne kadar özverili davransanız da düzelmiyorsa ciddi anlamda bir yüzleşme ile ayrılık kararı alabilir, yola tek başınıza devam edebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize zaman ayırarak sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Saç ve cilt bakımı için oldukça uygun zamanlardır. Özel hayatınızda bekar Terazi'ler için aşk zamanı! Uzun zamandır tanıdığınız birinin ilanı aşkıyla kendinizi bir anda güzel bir ilişkinin içine bulabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP
AKREP VE YÜKSELEN AKREP     Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle yoğun bir temponun içinde olacağınıza işaret etmekte. İşiniz gereği seyahatler ve toplantılar oldukça yorucu olabilir. Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. Bunun getirdiği yorgunlukla yakınlarınızla ilişkilerinizde sizden kaynaklanan problemler yaşamamaya özen gösterin. Onların desteği sizin için bu kadar önemliyken özellikle dikkatli olmanız faydanıza olacaktır. Hafta boyunca özel hayatınız da fazlası ile önem kazanacak, birlikte olduğunuz insana olan duygularınız daha da kuvvetlenerek birbirinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zamandır. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ise yanlış anlaşılmalar huzurunuzu kaçırabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAY
YAY VE YÜKSELEN YAY     Bu hafta finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin ortamları yönetmek zorunda kalabilir, sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavırlarınızla hakkınızı aramalı, gerekirse yasal yaptırımlara başvurmalısınız. Çarşamba gününden itibaren finansal konularda nakit akışınızda rahatlamalar söz konusu. Salı gününden itibaren işinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz Bu süreçte işinin uzmanı ve güvendiğiniz dostlarınızın da görüşüne başvurmanız yararınıza olacaktır. Girişimci ruhunuz şimdi iş başında. Yeter ki kendinize ve yeteneklerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise bencilce davranışlar sergilememeli, kurguları bir yana bırakıp gerçekleri görüp aşka el uzatmalısınız.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK     Haftanın ilk gününden itibaren işinizle ilgili konularda görmezden geldiğiniz ya da göremediğiniz konu ve olayları fark edecek, değişime karşı koymak yerine ayak uydurmayı seçerek hareket edeceksiniz. İşinizle ilgili konularda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak, kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyerek kısa süre içinde başarınızla adınızdan söz ettireceksiniz. Haftanın zorlayıcı etkisi kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal sorunlar olacaktır. Onlara karşı duygusal yaklaşımlarda bulunmak yerine son derece adil, haksızlığa uğramayacak kadar da zekice davranarak doğru davranışlarla hiç kimsenin duygularınızı suiistimal etmesine izin vermeden ve zarar görmeden kendinize yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle daha da yakınlaşacak, geçmişte ona karşı haksız tutumlarınızın pişmanlığı ile adeta günah çıkartacak, kendinizle yüzleşebilmenin hafifliği ile aşkınızı yeniden yapılandırırken ona kendisini çok özel ve değerli hissettireceksiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA
KOVA VE YÜKSELEN KOVA     Bu hafta işinizle ilgili yapmayı planladığınız projelerinizi ve girişimlerinizi uygulamaya sokmadan önce iyi düşünün ve mümkünse bir sonraki haftaya erteleyin, bu karar sizler için çok daha olumlu neticeleri beraberinde getirecektir. Birlikte çalıştığınız insanların baskıcı tutumları sert tepkiler vermenize neden olabilir. Aman dikkat, "Rüzgar eken fırtına biçer" sözünü aklınıza getirin ve sakinliğinizi muhafaza etmeye çalışın. Çarşamba gününden itibaren finansal olarak da şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin. Özel yaşamınızda ise siz bekar bir insansanız işiniz gereği tanışacağınız bir insanla ilişkiniz özel bir ilişkiye dönüşebilir. Evli ya da uzun süredir beraberliği devam eden Kova'lar, sorunları kabullenmek yerine birlikte olduğunuz insanın üzerine düşen fedakarlığı yapması için taleplerde bulunacaksınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK
BALIK VE YÜKSELEN BALIK     Bu hafta iş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayacak, düşündüğünüz fakat uygulamaya geçmekte zorlandığınız konularda yardım göreceksiniz. İş ve yakın çevrenizdeki insanların desteği ile karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Balık burçları, karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin günler geçirebilirler. Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağından siz de değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine gitmekten vazgeçerek ilişkinizle ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise sosyal çevrenizle daha fazla ilgilenmeli ve size ilgisi olan insanların yaklaşmasına izin vermelisiniz.