28 Haziran 5 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları

28 Haziran 5 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları

28 Haziran 5 Temmuz 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Hafta başında sosyal çevreniz içerisinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Akademik ya da uluslararası bir konuda alacağınız danışmanlık ya da onay ile somut adımlar atabileceksiniz. Haftaya daha enerjik ve aktif başlayabilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda eğitim, hukuk gibi konularda somut adımlar atmayı arzu edebilirsiniz. Çarşamba günü, akşam arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendinizi sportif ve aktif hissedeceğiniz bir gün olacak. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sonrasında arkadaşlarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Keyifli bir hafta sonu için küçük tatillere çıkmak isteyebilirsiniz..
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar almak ve geleceğe yönelik planları Konuşmak için güzel bir hafta olacak. Uluslararası ya da hukuki konularda somut adımlar atabilir; ideallerinize yaklaşabilirsiniz.Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyeceğiniz bir dönem olacak. Kariyeriniz ile ilgili projelerde kendi başınıza çalışmak sizi mutlu edebilir. Evde kendi işlerinizle uğraşmak ve fikir çalışmaları yapmak için güzel bir gün olabilir . Seyahatlerde beklenmedik kaza ve aksaklıklara dikkat. İş ile ilgili sözlü ve yazılı iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sosyal çevrenizden biri ile özel ya da iş anlamında geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Eğer bir ortaklığınız ya da ilişkiniz var ise birbirinizi toplum içinde destekleyeceksiniz.Arkadaşlarınızla birlikte sportif etkinliklere katılabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda somut adımlar atma arzunuz oldukça yüksek. Farklı kültürler ve felsefeler ile ilgili otorite figürleri ilginizi çekebilir.Arkadaşlarınızla sürprizlerle dolu aktif bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik olaylar zorluk çıkarabilir. Sosyal medyada iletişiminize dikkat etmeniz faydalı olur. Pazar günü akşam keyifli geçecek.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili konularda daha hassas davranmanız gereken bugünlerde işinizde otorite figürü biri tarafından destekleneceksiniz. Aldığınız sorumlulukların geri Dönüşü onaylanabilir.Kariyeriniz ile ilgili konularda girişken ve enerjik olacağınız bir hafta olacak. Günlük rutininiz ve iş yeriniz ile ilgili somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Finansal konularda güçlü birinin desteğini alabilirsiniz. Hafta sonunda da işle ilgili yapılması gerekenlere koşabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili ani konular çatışma yaratabilir. Maddi konularda yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi akşam daha güvende hissedeceksiniz.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

İkili ilişkilerde geleceğe yönelik konuşmalar ve sorumluluklar söz konusu olabilir. Bekarsanız evlilik, çocuk düşünüyorsanız yeni bir karar düşünülebilir. Yaratıcı bir Ortaklık olabilir.İdealleriniz, hayat felsefeniz doğrultusunda harekete geçmek isteyeceğiniz enerjik bir gün olacak. Yaratıcılığınızı somut projelere dönüştürürken eşinizin ya da ortağınızın desteği rahatlatabilir. Uzak seyahatlerde beklenmedik kaza risklerine karşı dikkatli olunması gereken bir sabah olacak. İkili ilişkilerde farklı felsefeler ile ilgili keyifli sohbetler yapabilirsiniz ancak kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Günlük yaşantınızda değişiklikler yapmak için eviniz ve aile yaşantınızda sorumluluklar alarak somut adımlar atabilirsiniz. Eviniz ile ilgili de değişiklik yapmayı Gündeme alabilirsiniz.Gelir dışı kaynaklarınız ile evinizde somut değişiklikler gerçekleştirmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile rahat ilerleyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili atak ve girişken davranmak istediğiniz bir hafta olabilir. Riskleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmelere karşı tedarikli olmakta fayda var. İşiniz ile ilgili yazışmalar gün boyunca meşgul edebilir.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için gerekli sorumlulukları almaya hazır hissedebilirsiniz. Turizm ve gençlere yönelik çalışmalarınız için sözleşme ve anlaşma imzalama söz konusu olabilir.Yeni ortaklıklar ve ilişkilerde geleceğe yönelik somut adımlar atmak için enerjik ve cesaretli olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Hayatın tadını çıkarırken farklılığınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyun.Eşinizin ya da partnerinizin sizi sürprizleri ile şaşırtacağı bir gün olabilir. Aile büyüklerinin beklenmedik tepkilerine karşı hazırlıklı olun. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü yazarak değerlendirmeniz faydalı olabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Maddi konularda aile büyüklerinin desteğini almak içinizi rahatlatacak. Eviniz yada emlak işleriniz ile ilgili geleceğe yönelik finansal Somut adımlar atabilirsiniz.İşiniz ile ilgili yapmak istediğiniz girişimler için maddi konularda somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Aile büyüklerinden evinizle ilgili özgürleşme isteğinize destek sevindirecek.İşiniz ile ilgili aktif bir döneme başlıyorsunuz. Sağlığınıza ve kısa seyahatlerde kazalara, aksaklıklara karşı dikkat. Ailenizle işiniz ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilir ancak yeteri kadar anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sorumluluklarınız çerçevesinde sözleşme anlaşmaların yeniden üzerinden geçmek söz konusu olabilir. Kişisel hedefleriniz için kısa seyahatler yapabilirsiniz. Güne sportif aktivitelerle başlayabilirsiniz. Hobinizi işe çevirmek için gerekli Sorumluluğu alarak geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Önemli bir kişi de size destek olabilir.Yaratıcılığınızın ve enerjinizin yüksek olduğu bugünlerde sportif faaliyetlerle enerjinizi atabilirsiniz. Maddi konularda aşırı riskler almamaya dikkat. Yazmak, konuşmak keyif verebilir ancak anlaşılamadığınızı hissedebilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve farklı bir strateji belirlemek için konusunda güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık vizyonunuzu açabilir.Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz Değişiklikler için koşturmaca içinde geçen bir gün olabilir. Aile büyüklerinden birinin size karşı sıra dışı finansal desteği mutlu edecek.Evinizde radikal ve beklenmedik değişikliklere gidebilirsiniz. Bu konuda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Finansal konulara önemli bir karar almadan düşünün; kararınızı doğru ifade edemiyor olabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sosyal organizasyonlarda aldığınız ya da alacağınız sorumluluklar çevrenizdeki gücünüzü arttırabilir. Yeni bağlantılar kurabileceğimiz bir gün geçirmeniz faydalı olacaktır.Sosyal organizasyonlarda alacağınız görev ve sorumluluklar ile kısa seyahatlere çıkma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitimler ve seminerler yolu ile kendinizi ortaya koyabileceksiniz.Kısa ve spontane seyahatler keyif verebilir. Beklenmedik kaza risklerine karşı dikkatli olmanızda fayda var. Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak, onları ikna etmek isteyebilirsiniz ancak doğru kelimeler gelmeyebilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Kariyeriniz ile ilgili alacağınız yeri sorumluluklar üzerinde yalnız çalışmanızı gerektiren projeler getirebilir. Sizi destekleyen otorite figürleri olması sizi mutlu edecek.Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda geleceğe yönelik somut adımlar atma konusunda daha cesur ve atak davranabileceğimiz bir gün olacak. Bir aile büyüğünüzün desteği rahatlatabilir. Cumartesi günü, alışveriş için güzel bir sabah olabilir. Cumartesi günü öğleye doğru otorite figürü bir kişi beklenmedik şekilde güvensiz hissetmenize sebep olabilir. Kendi başınıza oturup aklınızdan geçenleri yazmak bugün için iyi bir etkinlik olabilir.