4 & 10 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

4 & 10 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

4 & 10 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

    Haftaya ikili ilişkilerde güzel ve olumlu etkilerle başlıyorsunuz.İkili ilişkilerde denge ve uyumun ön planda olacağı bug hafta kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle zorluklar yaşanabilir. Eşinizle beklenmedik çatışmalar olabilir. Atacağınız somut adımlar ile geleceğe yönelik ilerleme kaydedebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerini iyi değerlendirmeli.Bu hafta Çarşamba günü öğleden sonradan itibaren daha derin duygular içinde hissedeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiler ve ortak kazançlar konusu daha fazla gündemde olacak.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

    İş yerinizde yabancılar ve hukuki konularda güç çekişmelerinin ön plana çıkacağı bir hafta olabilir. Beklenmedik sürtüşmelere karşı hazırlıklı olun. Salı günü zihniniz daha rahat olacak. İş yerinizde yeni girişimleri değerlendirebileceğiniz bir hafta olacak. İlişkilerinizi kullanarak yeni finansal kaynak bulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Aile içinden destek alacaksınız.İkili ilişkilerinizde siyah ve beyazların daha yoğun hissedileceği; orta yolu bulmak yerine tamamen kazanmak ya da bırakmak temalarının ön planda olacağı bir aylık bir sürece giriyorsunuz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

    Çocuklarınızla ilgili konularda duygusal olarak kökten değişikliğe gidebilirsiniz. Finansal risk almak için uygun bir hafta olmayabilir. Arkadaşlarınızın sürprizleri sizi çok mutlu etmeyebilir.Aşkta şanslı ve olumlu gelişmelere gebe bir dönem. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi geleceğe taşımak üzere somut adımlar atabilirsiniz. Yaratıcı projelere ortak bulabilir; çocuk haberi alabilirsiniz.Günlük düzeniniz, yaşam tarzınız ve iş yaşantınız ile ilgili köklü güzel değişiklikler yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Size bağlı çalışan kişilerle ilgili özgün değişiklikler de yapabilirsiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

    Pazartesi günü, eşinizle aileniz ve eviniz kaynaklı duygusal patlamalar yaşanabilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler hareketli bir hafta sonra geçirmenize sebep olacak.Aile içi ilişkilerin olumlu yönde etkilendiği, evinizde ya da altınızda çalışanlar ile ilgili olumlu bir zaman olacak. Emlak işlerinde gelişmeler kaydedebilir ve yatırım kararı alabilirsiniz.Yeni bir aşk, yaratıcı yeni projeler, sizi heyecanlandıracak riskler ufukta. Ailenize katılacak yeni bir bebeğin haberini bu ay içinde alabilirsiniz. Sevdiğinize karşı tutkulu bir aşkla bağlanacaksınız.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

    İş yerinizde etkin ve otorite figürü kişilerle iletişimde zorlu anlar yaşayabileceğiniz bir hafta olacak. Sonrasında ise seyahatlerde beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun.Sevginizi, duygularınızı kelimelere dökerek kendinizi ifade edebileceğiniz bir hafta olacak. Kişisel hedeflerinize ulaşmak ve gelişiminiz için isteklerinizi dile getirmekten çekinmeyin.Evinizde yapacağınız değişiklikler sizi duygusal olarak tatmin etmeli. Önümüzdeki bir ay süresince farklı bir yol seçebilirsiniz. Evinizi değiştirebilir; mobilyalarınızın tamamını yeni bir tarzda seçebilirsiniz.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

    Çocuklarınız ve sevdiğinizle ilişkinizde dengeyi yakalamaya çalışırken; maddi konularda duygusal patlamalar yaşanabilir. Ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.Evinizle ilgili yeni kararlar almaktan çekinmeyeceksiniz. Yeni yatırım yapmak üzere kendi evinizi satmak ya da dekorasyon için harekete geçebilirsiniz. Olumlu bir hafta olacak.Kardeşlerinizle ilişkilerinizde duygusal iniş çıkışların yaşanacağı bir aya giriyorsunuz. Eğitim, seyahat ve iletişimin ön plana çıkacağı bu dönemde mistik kişiler ile tanışabilirsiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

    Ikili ilişkilerde huzur ve denge aradığınız bugünlerde aile büyükleri ile güç çekişmeleri yaşamak sizi zorlayabilir. Eşinizle ortaya çıkabilecek ani çıkışlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.Çok farklı ve çok kişi ile tanışacağınız sosyal bir hafta geçirebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Aşk ve ilişkilerinizde geleceğe yönelik somut adımlar atma fırsatı yakalayacaksınız.Para kazanmak konusunda yeni adımlar atacağınız; eski çalışma şeklinizi değiştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi açıdan bereketli olacağınız bu ayda doğru adımlar atmaya dikkat edin.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

    Kendinizi evinizde sanat terapisine kapatabileceğiniz bir hafta olacak. Film izlemek, meditasyon vb ile sakin kalarak işinizde ve otorite figürleri ile olası güç çekişmelerini önleyebilirsiniz.Kariyeriniz ya da toplumdaki bilinirliğinizi öne çıkaracak biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi olarak daha atak ve cesur davranacağınız, sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir dönem.Kendinizle ilgili önemli bir değişim sürecine giriyorsunuz. Önümüzdeki bir hafta dış görünüşünüzden, ikili ilişkilerinize, eğitimden, yaşam tarzınıza kadar köklü değişime gidebilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAY

YAY VE YÜKSELEN YAY

    Hayatın tadını çıkarmak istediğiniz ve ilişkilerinizde denge aradığınız bir noktada maddi olaylar köklü bir değişime giderek sosyal çevrenizdeki kişileri değiştirebilirsiniz.Kendinizi cesur ve atak hissettiğiniz bugünlerde medyada yapacağınız girişimleriniz olumlu ve somut sonuçlar verecek. Sosyal hayatınız oldukça hareketli olacak.Sosyal bir dönemin ardından kendi içinize döneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatın bir yolculuk olduğunu ve kendi durduğunuz noktayı bulmak üzere içsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

    Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlarda yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Güçlü liderliğiniz dengeleri yerinden oynatabilir. Evinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.Kariyerinizi ileri taşıma fırsatı yakalayacağınız önemli bir girişim fırsatı yakalayabilirsiniz. Fikrinizi hayata geçirmek için önemli bir finansal yatırımcıyı etkileyebilirsiniz.Hayatınıza girebilecek yeni ve güçlü kişilerle uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yoğun duygular besleyebileceğiniz bir aşk söz konusu olabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

    Idealleriniz ve hayat felsefeniz ilişkilerinizin etkisiyle köklü değişime uğraması rahatsız edebilir. Seyahatlerinizde aksaklıklar, beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun.Sosyal organizasyonlarda aktif rol alacağınız bugünde uluslararası bir projede görev alabilir ya da hukuki bir problemi çözebilirsiniz. Eşinizle keyifli bir hafta planlayın.Kariyerinizle ilgili köklü değişikliklere gideceğiniz bir dönem başlıyor. Toplumdaki yer ve statünüzü tamamen değiştirecek bir yeniliğe gidebilirsiniz. Tanışacağınız kişiler etkili olacak.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

    Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta olacak. Sosyal çevrenizden önemli biri ile konuda çatışmalar yaşanabilir. Risk almaktan kaçınmanız faydalı olabilir. İşinizi geliştirmek ve genişletmek üzere atacağınız adımlar kariyerinizde basamakları tırmanmanıza yardımcı olacak. Finansal yatırım için görüşmelerinizi mutlaka yapın.Mistik kültürler, ruhani çalışmalar ve metafizik konular ile ilgilenebileceğiniz uzak seyahatler, eğitimler ile kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yepyeni bir dünya sizi bekliyor.