8 & 15 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları

8 & 15 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları

8 & 15 Haziran 2015 Haftalık Burç Yorumları, yükselen burcunuza göre okumayı da unutmayın.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ Bu hafta daha önceden konuşulmuş ve tasarlanmış işleriniz istediğiniz şansı yakalayabilirsiniz. Özellikle eğlence veya aşk hayatınızda önemli olaylar cereyan edebilir. Bazı konuşmalar bir kulağınızdan girip öbüründen çıkıyor.Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde mantıklı yönleriniz öne çıkacak. Bir yandan da bazı işlerinizde sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız. Geleceğinizi şekillendirmek adına üstleneceğiniz sorumluluklar sizi ilişkilerinizde zorlayabilir. İnsanlarla aranıza mesafe koymamalısınız. Bu Pazar ihtiyacı olan insanlara karşı yardım etme isteğiniz yüksek olabilir. Yine yaratıcılığa dayalı işlerinizde şanslı etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insanın veya varsa ortağınızın bazı konularda dağılması söz konusu olabilir.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA Geçmiş konulara olumlu ve pozitif yaklaşımınızla kendi şansınızı kendiniz yönlendirebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik işlerinizde duygularınız kolay harekete geçecek. Ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.Kariyeriniz için mantıklı adımlar devrede olacak. Olayları iyice inceleyecek ve irdelemek isteyeceksiniz. Yalnız arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalara ve sorunlara açık olacaksınız. Para işlerinizde bozulmalar oluşabilir. Bu hafta sonu, arkadaşlarınıza karşı aşırı yardımsever ve fedakar etkilerle hareket edebilirsiniz. Organizasyona dayalı işlerinizde, ilişkileriniz sizi yanıltabilir. Kafanızda bir sürü iş bekliyor ve hepsini bir plana oturtmaya çalışmak yerine tembellik yapmak isteyebilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER Psikolojik olarak hayata bakış açınızda veya geleceğe yönelik işlerinizde anlayışlı, iyimser tavırlarınız ön planda olacak içsel stresleriniz de yüksek olabilir. Aslında sıkıntı yapacak bir şey yok ama kafanızda bazı konular gereksiz yer kaplıyor.Seyahat veya eğitimsel konularda bazı fikirlerinizi uygulamak veya konuşmak öne çıkabilir. Sorunlara çözüm bulmakta zorlanmayacaksınız. Ortaklaşa yapılacak işlerinizde bazı zorlanmalar ve sorunlara açık görünüyorsunuz. Partnerinizle kalabalık yerlerde anlaşmazlıklar oluşabilir.İş alanlarınızda fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Başkalarını düşünerek ve kendinizden fazla taviz vererek yola çıkacaksınız bu da bazı yanılsamaları hayatınıza taşıyabilir. Yine de dış ortamlarda keyfiniz yüksek akabilir.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ Pazartesi günü, dış ortamlarda önemli konuşmalar ve tamamlanmamış işleriniz gündeme gelebilir ama kendinizi düşünmeyi de ihmal etmeyin. Salı günü,alışverişlerinizde ihtiyacınız dışında hareket edebilirsiniz.Ortaklaşa bir para işinizin üzerine eğilebilir ve tüm bunları halletmek için çözümler üretebilirsiniz. Yalnız, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret veya medya işlerinizde bazı sıkıntılara, sorunlara açık olacaksınız. Bir işiniz bitebilir, zorlanabilir. İşinize bakış açınız oldukça mantıklı ve çözümcü olabilir yalnız aile hayatınızdaki sorumluluklar iş hayatınızda zorlanmanıza neden olabilir. İlişkilerinizde biraz zorlanacaksınız. Birbirinize anlamakta zorluk çekebilirsiniz, ipleri hemen koparmayın. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde fedakarlıklarınız fazla olabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya özen gösterin, altından başka işler çıkabilir. Seyahatlerinizde keyfiniz yüksek akacak.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN Bu hafta,başka insanların bakış açılarına karşı anlayışla yaklaşmanız çok önemli. Pazartesi günü, sadece kendi istekleriniz ve planlarınız devrede olabilir. Keyfiniz yüksek olacak. Sevdiğiniz insanla aynı tadı almakta ve paylaşmakta zorlanabilirsiniz.İkili ilişkilerde mantığınız devrede olurken, bazı konularda kolay kopmalara ve sorunlar yaşamaya açık olacaksınız. Özellikle parasal konularda, ortak para konuşmalarında sevdiğiniz insanın aranıza koyacağı mesafe sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda olaylara daha mantıklı ve çözümcü yaklaşacaksınız yalnız iletişiminizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Sorumluluklarınızın iş alanlarınızda sizi zorlamasına izin vermemelisiniz. İş hayatınızda bazı kopmalar, ilişki bozulmaları oluşabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK Bu hafta genel olarak geri planda durmak isteyebilir, önemli işlerinizi gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Hisleriniz bu aralar kuvvetli ve ne istediğinizi ve hissettiğinizi biliyor olacaksınız.Aile bireylerinizle olan iletişiminizde kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Bir yandan da aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde zorlanmalara, sorunlara açık olacaksınız. Bu süreçte sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.Bu Pazar paraya dayalı işlerinizde fazla verici ve fedakar etkilerden uzak durun. Büyüsüne çok kolay kapılacağınız bir eşya için yapacağınız harcamalar bütçenizi zorlayabilir.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER Sosyal hayatınız bu hafta renkli olabilir. Toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bileceksiniz. Bu hafta hızlı etkilere açıksınız, enerjinizi toplayın ve kendinizi çok yormamaya özen gösterin.Yakın çevrenizle paylaşacağınız bazı düşünceler devrede olacak. Onların sorunlarına çözüm üretebilirsiniz. Yalnız aile hayatınızda sorunlara açık olacaksınız. Ev hayatınızda kolay moraliniz bozulabilir sevdiklerinizle aranıza set çekebilirsiniz.Hafta sonu, özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde aşırı fedakarlıkla hareket etmeniz mümkün. Romantik etkilere hazır olun. Önemli ortaklaşa işleriniz varsa gözünüzü açık tutmakta fayda var. Güzel haberler alabilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREP
AKREP VE YÜKSELEN AKREP Bu hafta, tamamlamanız gereken bir işiniz varsa bir işinizi bitirmeden diğerine geçmeyin. Aşk hayatınızda bu aralar oldukça romantik ve hayalperest etkiler altında olacaksınız ama aile hayatınıza dikkat etmelisiniz.Parasal işlerinizde mantıklı ve bir o kadar çözüme yönelik hareket edebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız başka sorumluluklarınız yüzünden tehlikeye girebilir. Onlarla olan ilişkinizde sorunlara açık bir dönem olacak.Bu hafta sonu, iş ve hizmet alanlarınızda ilişkilerinizde iyi niyetiniz yüksek olacak. Hayır demeyi öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca tatlı tüketme ihtiyacınızı kontrol etmeye çalışın. Bu sıralar yemek yemeyi abartabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAY
YAY VE YÜKSELEN YAY Hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olacak. Yakın çevrenizle geçmişte kalan konuşmalarda onların üzerine çok gitmemelisiniz. Salı günü, size ne söylenirse söylensin bu söylenenleri çok umursamayacaksınız.Olayları mantıkla değerlendirmek ve kendi isteklerinizi konuşmak için uygun bir hafta. Yalnız parasal işlerinizde bir takım zorlanmalar altında olacaksınız. Bazı iş sorumluluklarınız para kazancınızı olumsuz etkileyebilir. İlişkilerinizde soğuk ve mesafeli olmamaya özen göstermelisiniz. Bu Pazar, aşk hayatınızda kolay etkilenmelere açık bir hafta olacak. Hoşlandığınız veya sevdiğiniz insana anlam yüklemeyi seviyor olacaksınız ama kendinizi çok fazla bırakmamaya çalışın lütfen.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK Parasal konuları bu hafta kafanızda gereğinden fazla büyütebilirsiniz, bir yandan da karşınıza çıkan gelişmeler hoşunuza gidiyor. İletişim halinde olacağınız kişilere karşı hoşgörünüz yüksek.Aklınıza gelen fikirler önem kazanırken, bu fikirleri gerçek hayata geçirmenin yollarını arayabilirsiniz. Eski konuşmalar gündeme gelebilir. Bir yandan da iş alanlarınızda bazı sıkışmalar ve sorumluluklar, kendinizle olan bağlantılarınızı zorlayabilir.Cumartesi günü, aile ortamlarında aileniz için yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir. Bir ev almayı, değiştirmeyi veya satmayı düşünüyorsanız gözünüzü dört açın ve fedakarlıklardan kaçının. Hislerinizi saklamayın.
KOVA VE YÜKSELEN KOVA
KOVA VE YÜKSELEN KOVA Bu hafta özel hayatınız veya ortaklı işleriniz yoğun olabilir. İletişime dayalı işleriniz için rahat etkiler altında olabilirsiniz. Maddi konularda ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekebilir.Bu pazar, yakın çevre ve akraba ilişkilerinizde fedakar etkileşimler altında olacaksınız. Satış, reklam, pazarlamaya yönelik işlerinizde yanıltıcı etkiler oluşabilir. Çalışıyorsanız, iş alanlarınızda sinirli olabilirsiniz. Para işlerinizde bazı fedakarlıklar devreye girebilir. Kolay ikna olmaya açık olacaksınız. Sanatsal işlerden para kazanmanız çok yüksek. Dış ortamlarda bulunmak keyfinizi arttırabilir. İşlerinizi tamamladıkça keyfiniz daha çok artacak.
BALIK VE YÜKSELEN BALIK
BALIK VE YÜKSELEN BALIK Bu hafta,diğer insanları çok fazla önemsiyorsunuz. Pazartesi günü, onlara yardım etmek öne çıkabilir. İş alanlarınızda önce yapmanız gerekenleri tamamlamalı ve işin içine duygularınızı katmamanız gerektiğini bileceksiniz.Salı günü, hayatınızla ilgili konularda kendinizi kandırmaya ve bazı gerçekleri göz ardı etmeye meyilli olabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken net olmaya özen gösterin. Para ödemeleriniz devrede.Sanatsal işlere, kreatif konulara ve ilişkilerimize olan düşkünlüğümüz artabilir. Tembel etkiler içinde olabilir sadece hayatın güzelliklerine odaklanmak isteyebiliriz. Yine de bu etkileşimle, ilişkilerimize gereğinden fazla bir anlam yüklememeye çalışalım yoksa hayal kırıklıkları bizi bulabilir.