Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Temmuz 2020 Akrep burcu yorumu

Bugün coşkulu ve keyifli bir şekilde güne başlayacaksınız. İstekleriniz ve arzularınız yüksek fakat fikirlerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bugün katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya uzun zamandır görmediğiniz kişilere tesadüf edebilirsiniz. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Davetlere önce isteksiz bir biçimde katılabilirsiniz fakat sonra çok eğleneceksiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Parasal konularla ilgili düşünceleriniz günün konuları olacaksa da bu konuları başka bir güne bırakabilirsiniz. Sizi dinlendirecek bir uğraşa yönelin ve her şeyin yolunda gittiği rahat bir gün geçirmeye bakın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizden vermeye eğilimli olabilirsiniz. Çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınıza daha olumlu yaklaşmanızı sağlayabilecek olan bu etkinin, önemli görüşmelerde fazlaca taviz vermenize yol açmasını engelleyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim konularında daha hassas olabilirsiniz. Yabacılarla ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Fikirlerine güvendiğiniz kişilerle konuşmak size iyi gelebilir. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gün içinde çevrenizden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için daha farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son zamanlardaki umutsuzluğunuzun tersine döndüğünü görüp sevineceksiniz. Zor döneminizde gerçek dostlarınızın kim olduğunu göreceksiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat, eğitim, hukuk, medya alanlarında yeni başlangıçlarınız olabilir. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak ya da yeni işlere başlamak için uygun bir dönem sizi bekliyor.