Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2020 Akrep burcu yorumu

Aile büyüklerinin ziyaretine gidebilir, önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bu arada düşünceleriniz derinleşebilir ve korkularınız uyanabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızın ilgisi ve dostlarınızın desteği ile rahatlayacaksınız ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Bu arada beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, sanatçılar ve mistikler ilginizi çekecek. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler hayal gücünüzü uyandırabilir. Sezgilerinize güvenin ve detaylara takılı kalmayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün iki kişinin yaşadığı anlaşamazlıkla ilgili olarak arabuluculuk etmeniz gerekebilir. İki tarafa da objektif yaklaşacağınız için dengeli düşüncelerle doğru hamleler yapacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizle yardımlaşma içerisinde bulunarak avantaj sağlayacağınız günler devam edecek. İnsanlarla birlikte çalışın. Grup çalışmalarında size verilen görevler dışında hiçbir şeye karışmayın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni niyetler içinde olabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İkili ilişkiler önem kazanabilir. Kendinize zaman ayırabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazı konular fazla derine inebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyalliğinizin arttığı, kalabalık ortamlarda bulunabileceğiniz, ikili ilişkilerinizde mutluluk veren bir enerjide olmanıza rağmen, kişisel olarak bazı kararsızlıklar yaşayabilir, yönsüzlük ve agresiflik hissedebilirsiniz. Bu etkinin geçici olduğunu bilerek hareket etmeniz ilişkileriniz açısından faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinize olan güveniniz tam olabilir. Enerji ve yaşam dolu ortamlar ilginizi çekebilir. İş hayatınızdaysa kendi kararlarınızı ortaya koyarken zorlanabilirsiniz.