Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2020 Akrep burcu yorumu

Biraz gergin, biraz huzursuz fakat yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Aslında şanslı bir dönemdesiniz ve siz de şansınızın farkında olacaksınız. Bazı gelişmeleri kayıp olarak algılayabilirsiniz fakat bütün bunları kendinizi yenilemek için bir fırsat olarak değerlendirmeniz mümkün. Güçlü kişiler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Moralinizi bozan durumlar karşısında güçlü ve dirayetli davranabilirsiniz. Bugün isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve gelişmeleri bekleyin. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İlişkilerinizde uyum havasının hakim olması, sizi çok yakın olmadığınız tanıdıklarınızla da iletişimlerinizi güçlendirmeye yöneltebilir. Tanıdıklarla ilişkilerinizi arkadaşlık seviyesine getirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş ortamınıza daha fazla önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ofis içindeki ilişkilerinizi geliştirip daha samimi kılmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayan anlaşmazlıkları çözmek için kararlı olacaksınız.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel konularda fazla aktif olabilirsiniz. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalarınızın tarzına dikkat etmenizde fayda var. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol etmenizde fayda var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizin düşüncelerinden emin olmadan, özel duygularınızı açıklamak istemeyebilirsiniz. Haklı nedenleriniz olsa bile, kişisel davrandığınızı bilmelisiniz. Sizin mantıklı yönünüzü onun anlaması mümkün olmayabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için son derece iyileştirici ve olumlu etkilerin söz konusu olduğu bir gün. Eğitim öğretim, öğretmenler, yabancı ülkeler, yurtdışı bağlantılı işler ve davalarla ilgili olumlu sonuçlar alabileceğiniz gibi, partneriniz, dostlarınız ve değer verdiğiniz insanlarla ilişkilerinizi iyileştirebilir, ailenizden de güçlü destek bulabilirsiniz. Enerjisi son derece yüksek ve iyileştirici olan bugünü hayattan beklentilerinizle ilgili niyetler yapmak için değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik düşünülerek atılacak her adım ileride işinize yarayacak. Baş- kalarını etkilemek bu dönemde sizin için oldukça önemli. Sanatsal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir