Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2020 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. İş birliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Ortaklık kurmak, iş ortaklığı yapmak ve çeşitli organizasyonlar içinde yer almak için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz. Üstelik önemli ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi fazla zorlamayın ve gelişmeleri akışına bırakın. Sevdiğinize karşı anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinize isteklerinizi anlatabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yoğun duygularınız ve artan enerjiniz sizi bugün son derece güçlü bir karakter haline getirebilir. Bundan azami faydayı sağlamak için kendinizi kontrol edin ve enerjinizi, yaşamınızın akışını kontrol altına almakta kullanın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

En ufak bir tartışmada, hatta zararsız, içten bir eleştiride, aniden parlamamaya çalışmalısınız. Dış etkenlere olumlu bir yaklaşım geliştirirseniz, en büyük faydayı siz sağlayacaksınız. İnsanlar, bugün, işinizde size çok şey katabilirler.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşünce ve görüşlerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Bakış açınızı yenilemeniz gerekiyor olabilir. Yolculuklar da var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Delta...Bedeninizle ruhunuzu birleştirerek kendinizi rahatlatmak istiyorsunuz. Ufkunuzu bir türlü görememeniz sizi sıkıyor gibi. Özellikle aşkla başınız dertte.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gelecek planlarınızı dost meclislerinde ve sosyal ortamlarda açıkça ortaya koyabilirsiniz. Güçlü iletişimle istediğiniz şartlara sahip olabilirsiniz. Düşünceleriniz gitgelli, bu yüzden tutkularınızla hareket etmeyin.