Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Eylül 2020 Akrep burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde yoğun duygular ile uyanabilirsiniz ve anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Veya karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en derin isteklerinizin farkına varabilirsiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için çalışacaksınız. Bu arada düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve belirli bir konuya odaklanmanız zor olabilir. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Özellikle saygı duyulan kişiler ile iletişimlerinizde dikkatli olun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm gününüzü maddi nitelik taşıyan konu ve kavramlar üzerinde düşünmeye harcayabilirsiniz. Parasal konular zihninizi meşgul edebilirler. Yeni hareket planları oluşturabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş faaliyetlerinizle alakalı beklenmedik bir masraf, günün ana konusu olabilir. Bunun yanında, bu masrafı karşılayacak beklenmedik bir gelir de ödeme ile ilgili sıkıntı çekmenizi engelleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde bilemediğiniz konulardan dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Olaylardan ruhsal olarak etkilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ilginizi kendi uğraşlarınıza çevireceksiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sabırlı davranarak korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için kendinizi zorlamıştınız. Şimdi ilgili gelişmeler sizin istediğiniz yönde oluşmaya başladı.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İsteksiz başlayan gününüze kolay adapte olamayabilirsiniz. Öğleden sonra hayat sizin için daha rahat akacak. Gezecek, dolaşacak, size nefes aldıracak işler peşinden gideceksiniz.