Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

11 Eylül 2020 Akrep burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu arada sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle beslenmenize ve uykunuza özen gösterin. Yorgunluk ve gerilim sonucu sağlık sorunları olabilir. Acelecilik ve gerilim yüzünden ufak tefek kazalar yapabilirsiniz. Ekmek keseyim derken elinizi kesmeyin. Veya değerli vazonuzu düşürüp kırmayın. Sanatsal faaliyetler ve mistik konular hem ilginizi çekecek, hem de sizi rahatlatacak. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, sizi, yaşamınızda daha rahatlatacağına inandığınız değişikliklere gidebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşama yönelme kararı da günün ana konuları arasındaki yerini alabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili derin düşünceler, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Bazı noktalarla ilgili karar veremeyebilirsiniz. Takıldığınız yerde destek isteyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizi daha iyi toparlayabileceğiniz imkanlar var. Kısa ziyaretler ve görüşmeler de söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fazla titiz davranıyorsunuz. Detaycı bir tavırdasınız. Bu durumda kendinizi mutsuz edebilirsiniz. Olaylara karşı olduğu gibi bakmayı öğrenin. Çevreniz de bunu istiyor.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizle ilgili konularda yakın çevrenizdeki kişilerle anlaşmazlıklara açık bir pazar sizi bekliyor. Güçlü ve etkili sözlerinizi sevdiklerinizi yaralamak için kullanmamaya çalışmalısınız. Yoksa çok üzülürsünüz.