Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve derinleşen düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Belki de gece görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanmış olabilirsiniz. Geçmişi gözden geçirecek ve eski zamanları hatırlayacaksınız. Öğlene doğru duygularınız daha da yoğun olabilir. Çünkü öğleden sonra İstanbul saati ile saat: 14: 48_de meydana gelen Güneş Tutulması sizin burcunuzda olacak. Özellikle dün ve bugün doğanlar ve doğum günü yarın olanlar, bu tutulmadan etkileniyorlar. Sizin için değişim-dönüşüm zamanı... Aslında tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi, kendi değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.br />/p> []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çok güzel anlar yaşayacaksınız ve iyimser halinizi geliştirme imkanı yakalayacaksınız. Bu da işe yarar yardımlar almanızı sağlayacak. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Yıldızlar aynı zamanda ihtiyat ve yüksek düzeyde profesyonel tutumu tavsiye ediyor. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların sebat isteyen her şeyi başarılı bir sona götürmelerine imkân verecek. Halkla ilişkiler konusunda dikkatli olun. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Duygusal olarak hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanların dış görünümleri ile fazla ilgilenmeye başladınız. Olumsuz tepkileri üzerinize çekebilirsiniz. Kendi sorumluluklarınızı da unutmuşa benziyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı konularda, sevdiğiniz insanla beraber rahat etkiler altında olacaksınız. İş ortamlarınızdaki gerginliği ancak sevdiklerinizle ve size değer verenlerle vakit geçirerek atabilirsiniz.