Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

08 Kasım 2020 Akrep burcu yorumu

Baskı yaratan ve sizi zorlayan durumlar olabilir. Yakınlarınızın sorunları, maddi ihtiyaçların artması veya yapmak istediklerinizi engelleyen durumların çıkması yüzünden baskı hissedebilirsiniz. Ancak üzerinizdeki baskı sayesinde daha çok çalışmanız gerekebilir ve başarmak için daha büyük bir istek duyabilirsiniz. Üstelik çevrenizin saygı duyulan kişileri sizi destekleyecek ve olaylara iyimser açıdan bakmanıza yardımcı olacak. Böylece üzerinizde baskı duygusu uyandıran durum fırsata dönüşecek. Şansınızı iyi değerlendirmek için sabırlı olmanız gerekiyor./p> []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabilirsiniz. Değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız olarak adlandırmayın. Sürekli talipleriniz olmasına rağmen reddeden taraf sizsiniz. Bu gidişe dur demelisiniz. Yalnız kalabilirsiniz, dikkat!

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızda olup bitenleri ailenizdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken önemli işleriniz varsa harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Yine de işlerinizi başka bir güne ertelemeyin.