Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Kasım 2020 Akrep burcu yorumu

Zirvede olanlar ve güçlü kişiler ile rekabet içine girebilir veya kıskançlık çekecek davranışlarda bulunabilirsiniz. Bugün öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Harcamalarınıza dikkat edin ve bütçenizi aşan büyük istekler içine girmekten kaçının. Sabırsızlık ve tahammülsüz yüzünden ufak tefek sakarlıklar ve kazalar yapabilirsiniz. Spor yaparken tedbirli olun. Ekmek kesmeye çalışırken parmağınızı kesmeyin. Olabileceklerin üzerinde istekler içinde olabilirsiniz. Biraz sabırlı olun ve bütçenizi aşmamaya özen gösterin. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

İntikamınızı alabileceksiniz. Hayal gücünüz çok kuvvetli olacak ve yeni tanıştığınız kişilerden üstün olacaksınız. Sevgilinizle doğada bir gün geçireceksiniz. Beklenmedik davetler sizi sevindirecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle hassas durumlar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha yoğun tecrübeler içinde olabilirsiniz. Sizin için güzel şeylere zaman ayırabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı konuları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Akademik konularda sıkışıklıklar olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler var. Öğlen saatlerinde üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel istekleriniz konusunda kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olacak. Maddi konularda başlangıçlar yapmak için yarın oluşacak yeniayı bekleyin.