Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

21 Aralık 2020 Akrep burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ciddiye aldığınız kişiler ile görüşebilir ve önem verdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Sizi korkutan veya gerçekleştirmeyi çok istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler yeni boyutlar kazanacak ve isteğiniz artacak. Biraz sabırlı olun ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Evlilik veya ortaklık konuları gündeme gelebilir. Aslında sizin de istediğiniz ve aynı zamanda korkularınızı uyandırsa bile gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz her ne var ise, şimdi konuya daha detaylı bakabilirsiniz. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Üçüncü dekantta doğanlar eğer yeni bir yatırım fırsatını kaçırmak istemiyorlarsa yaratıcı olmaya çalışmalılar. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde gizli kalmış koşullar sizin dengenizi bozabilir. Bazı olayları akışına bırakmanız gerekebilir. Kabullenmek sizi rahatlatabilir. Sorumlu olduğunuz konularda fikrinizi savunmak için acele edebilirsiniz. Gün içinde sakin kalmaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huysuzluk ve vefasızlık yapan insanlara karşı affedici davranarak kendinizden ödün veriyorsunuz. Bu kadar iyi niyetli olmaya son vermelisiniz. Fazla fedakar olmamalısınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık ve ulaşım alanlarında işiniz varsa konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde çok dikkatli olun.