Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

23 Aralık 2020 Akrep burcu yorumu

Bugün yoğun duygular ve farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar baskı duygusu uyandırabilir fakat bugün dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Meydana gelen olaylar ve karşılaştığınız kişiler, duygularınızın derinleşmesine neden olacak ve bazı karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak. Sevdiğiniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilir ve dost davetlerine gidebilirsiniz. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak ve ilişkilerinize bakış açınız değişecek. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizin sizi yönlendirmeye vakti olmayacağından işlerinizi kendi başınıza yürüteceksiniz. Ama bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacak. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Uğraştığınız işlerde beklemeler olabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. İç dünyanıza yönelebilirsiniz. İlerleyen saatlerde koşullar değişecektir. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün aldığınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Çalışkan olmanız üstleriniz tarafından taktirle karşılanıyor. Özlem duyduğunuz kişilerle bir araya geleceksiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geçmişi anmak ön plana çıkabilir. Enerjinizi ailevi konulara yönlendirebilirsiniz. Yakın çevrenizle yaşanacak anlaşmazlıklara dikkat edin.