Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 Aralık 2020 Akrep burcu yorumu

Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Fakat dikkatinizi yükselten haberler alacaksınız. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Aslında bilincinizin derinliklerinden yükselen korkularınız olabilir. Fakat bugün korkularınızı yansıtmayacak ve idealleriniz ile ilgileneceksiniz. Fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayabilirsiniz. Fakat karşılaştığınız kişilerin düşünceleri sizi etkileyecek. Kendinizi yenilemek ve projelerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve gizli toplantılara katılabilirsiniz. Veya gizli bilgiye sahip olanlar ile karşılaşabilirsiniz. []

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yaratıcılıktan yana olacak ve keşfedilmemiş alanlarda ya da yurt dışında yeni deneyimlere doğru yapılan açılımları destekleyecek. Kültürel ilgi alanlarınızı genişletin. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır. []

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eve ve ailenize yönelik konular, değişiklikler daha çok olabilir. Öğle saatlerinde güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı endişelerinizden dolayı kendinizi yetersiz düşünebilir ve içe kapanabilirsiniz. Kendinizi kaos ortamına hazırlıyor gibisiniz. Pozitif düşünmeye çalışın.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal sorumluluklarınızı bildiğiniz bir dönem olacak. Sorumlulukların üstesinden gelerek çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.