Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

22 Ocak 2021 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve işlerinizi planlayacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler oluşuyor fakat beklediğinizden çok daha yavaş olabilir. Moralinizi bozmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yapabilirsiniz. Yatırım yapmak, alım-satım ve benzeri konular ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz fakat sizin bütün gayretlerinize rağmen gelişmeler o kadar hızlı olmayabilir. Bu durum kafanızı karıştırabilir. İş arkadaşlarınız ile tartışmayın ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun. Kararlarınızı belirlemeniz pek kolay olmasa bile sorumluluğunu aldığınız konuları sabırla sürdüreceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İşinize yarar imkanlar elde edeceksiniz, fakat yıldızlar sizin yanınızda değil, bu yüzden tembelliğiniz ve ilgisizliğiniz yüzünden bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında duygusal dalgalanmalara açıksınız. Öğle sonrasında bazı gizli olan durumlar ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ACELECİ olmanız sizi ve sevdiğiniz insanı yıpratabilir. Her istediğimiz anında olmayabilir. Maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Planlarınızı dile getirdiğiniz bir süreçtesiniz. Ailenizle olan konuşmalarınız, onların fikirlerini almanız size yakışıyor. Yapılması gerekenler konusunda bugün enerjiniz yüksek çalışacak.