Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

12 Şubat 2021 Akrep burcu yorumu

Duygusal bir karmaşa ve korkularınızı uyandıran durumlar olabilir fakat akılcı bir tavır içinde olacaksınız ve mantıklı davranacaksınız. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Fakat duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Ancak bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve dikkatinizi ideallerinize odaklayacaksınız. Hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak. Sevdiğiniz ile birlikte çeşitli davet ve organizasyonlara katılabilir, hareketli bir akşam geçirebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yapacağınız o kadar çok şey var ki, bu yoğun dönemde biraz olsun dinlenmek için bir tatile çıkmaya karar vereceksiniz. Sevgilinizle vakit geçireceğiniz için canınız hiç sıkılmayacak ve bu dönem romantik ve yoğun duygularla geçecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Yeni bir şirket ya da işbirliği başlatma hedefiniz varsa bugün yıldızlar sizi olumlu yönde etkileyecekler. En iyi tavsiye ise her zaman ihtiyatlı olmanızdır.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklaşa işler içerisinde daha verici ve fedakar olabilirsiniz. Gelecek yönünde hayaller kurmak mümkün.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Farklı cevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ulkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek icin saygı duyduğunuz kişilerin goruşlerinden faydalanacaksınız. Guzel yatırım fırsatları karşınıza cıkarsa değerlendirmekten cekinmeyin. Evinizde rahat vakit gecirmek isteseniz de icinizden yukselen enerji sizi evinizin dışına cıkartacak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda abartılı ve coşkulu davranacaksınız ama gönlünüzde kopan fırtınalar zaman zaman kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Bazı şeyleri hak etmediğinizi düşünebilirsiniz. Dramdan uzak durmaya gayret edin.