Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

20 Mart 2021 Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir. Daha önce almış olduğunuz teklifler ile ilgili gelişmeler meydana gelebilir ve heyecan duyabilirsiniz. Ayrıca eski projeleriniz tekrar gündeme gelebilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Çocuklar, ev, aile bireyleri ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Duygular yerine akılcı bir tavır içinde bulunursanız, başarılı olacaksınız. Bugün iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Ayrıca kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz ve bu sırada karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Ayrıca siz de fikirleriniz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor. Eğer bazı değişiklikler yapmak zorundaysanız, daha yüksek kazançlardan ve sevindirici süprizlerden faydalanacaksınız. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde parasal konularda daha gerçekçi ve dikkatli olmalısınız. Eğer alışveriş yapacaksanız daha cömert davranabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçakgönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda duygularınız sert ve biraz da olumsuz çalışabilir. Hayatı geldiği gibi yaşamak ve aşkı dolu dolu hissetmek isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda duygu arayışlarınızı dengelemelisiniz. Yoksa insanların tepkisini çekebilirsiniz.