Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Biraz gergin, biraz huzursuz fakat yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Aslında şanslı bir dönemdesiniz ve siz de şansınızın farkında olacaksınız. Bazı gelişmeleri kayıp olarak algılayabilirsiniz fakat bütün bunları kendinizi yenilemek için bir fırsat olarak değerlendirmeniz mümkün. Güçlü kişiler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Moralinizi bozan durumlar karşısında güçlü ve dirayetli davranabilirsiniz. Bugün isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve gelişmeleri bekleyin. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Enerjinizi daha verimli konulara ayırmaya gayret etmelisiniz. Bu arada sağlığınızla ya da başkaları ile daha fazla uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Akrepler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın yakında geliyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tek başınıza hareket etmektense gerek iş alanlarınızda, gerekse ortaklaşa para konularında başkalarından yardım almak isteyeceksiniz. Yapılması gereken işlerinizi bugün kolaylıkla halledeceksiniz.