Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün alacağınız bir haber sizi keyiflendirecek. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkilerle ilgili ortaya çıkan sorunları fazla büyütmeyin. Sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacınız artıyor ve sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz fakat sizin de ona karşı daha anlayışlı ve sevgiyle davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırmalısınız. Gelişen olaylar eski alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayabilir ve siz de düşüncelerinizi değiştirmeyi başarabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve dikkatinizi kendi isteklerinize yönelteceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Hoş olmayan bir olay bu dönemi mahvedecek ve iş yerinizde kafası dağınık, tembel birine kızmanıza sebep olacak. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş yerinizden ayrılıp, yeni işlere kalkışabilirsiniz. Endişe duymak yerine olaylara bakış açınızı değiştirerek bakmalısınız. Yenilik size iyi gelecektir korkmayın.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eski aşk ilişkileriniz karşınıza gelebilir. Var olan ilişkinizde sevgi problemlerine hazır olmalısınız. Çocuğunuz varsa onunla ilişkilerinizde de sıkıntılı bir dönem. Birbirinize karşı anlayışlı olamayacaksınız.