Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

24 Nisan 2021 Akrep burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Gelişen olaylar karşısında isteklerinizin gerçekleştiği duygusu içine girecek ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Şimdiye kadar farkında olmadığınız önemli ayrıntıları görecek ve bu durumu fırsata dönüştüreceksiniz. İyi duygunuz sayesinde şansınız giderek yükseliyor. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olacak ve geleceğe yönelik yepyeni idealler içine gireceksiniz. Sözü geçen saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Onların desteğini alabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sağlık ve düzen konularına daha dikkatli yaklaşmalısınız. Yaratıcı bir konu üzerinde daha fazla hayal kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

OLAN bana yeter felsefeniz ile yeni bilgilere kendinizi kapatmanız ne kadar doğru olur bunu hiç düşündünüz mü? Artık yenilenmenin tam zamanı.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlenceli konular, özel hayatınız öne çıkmaya başlayacak. Eğlenmek, keyif yapmak arzusunda olacak, çocuğunuza veya sevdiklerinize enerjinizi akıtacaksınız. Gece saatlerinde ilişkinizde sıkıntılara hazır olun.