Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

23 Mayıs 2021 Akrep burcu yorumu

Duygusal baskı hissedebilirsiniz ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, dostlarınız ve önem verdiğiniz kişiler ile ilişkileriniz değişebilir. Eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak. Yeni tanıştığınız kişilere daha fazla önem verebilirsiniz ve bu arada eski dostlarınız size küsebilirler. Ve bugün yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Sezgilerinize güvenin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gereken değişiklikleri yapın. Yani alıştığınız davranış biçiminizde bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor ve önemsediğiniz kişiler sizi zorluyor... Seçim sizin...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Ekonomik durumunuzu yeniden canlandıracak, gelirinizi artıracaksınız. Siz yine de, gereksiz harcamalarınızı kontrol altında tutun. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün doğal yaratıcılığınız ve sezgilerinize yardımcı olacak. Sizi tasalandıran şeylerle savaşmak için büyük bir istek duyacaksınız. Ancak yıldızlar ihtiyatlı olmanızı öneriyor. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınıza destek olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular yavaş ilerleyebilir. Kabullenmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. İlerleyen saatlerde duygusal olarak kendinizi sıkılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizde çözülmeler olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı duyumlar alacaksınız. Moraliniz biraz bozulabilir. Ancak sizi seven insanlar hep sizin yanınızda olacaklar. Partneriniz size bir sürpriz hazırlıyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı günlük işlerinizde çabuk ve etkili hareket edecek, sorun yaşadığınız kişilerle ve olaylarla aranızdaki bağları önemli bir biçimde kuvvetlendireceksiniz. Parasal işleriniz sizi çabuk hareket etmeye zorlayabilir.