Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

28 Mayıs 2021 Akrep burcu yorumu

Duygusal karmaşa içinde olabilirsiniz fakat gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinize olan güveniniz yüksek. Buna karşılık tarzınızı değiştirmeye zorlayan durumlar olabilir ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Kendinizi ve önemsediğiniz kişileri zorlamaktan kaçının. Aslında ciddiye alınacak işler yapabilecek potansiyelinizin açığa çıktığı bir dönem ve isteklerinizi gerçekleştirecek gücünüz var. Fakat alışkanlık haline gelmiş olan davranışlarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bugün duygularınızı denetleyin. Hareket halinde olmak enerjinizi yükseltecek. Üstelik saygın çevreler sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Sakin bir dönem geçireceksiniz ve uzun süredir tanıdığınız ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sezgilerinizden yararlanabilir ve daha yaratıcı olabilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular da dikkat çekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sık sık tartışma çıkarıyorsunuz. Ağır başlı ve iyimser havanızdan bugün eser yok. Özel ile iş hayatınızı karıştırmanız hayatınızda bomba etkisi yaratabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çok büyük parasal işlere kalkışmamalısınız. Öğleden sonra dış ortamlarda olmaktan keyif alacaksınız. Gezi planlarınız bu dönem sizi heyecanlandırıyor.