Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Haziran 2021 Akrep burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Beklentileriniz çok yüksek fakat bugün büyük beklentilerinizin geriliminin azaldığını hissedeceksiniz. Daha kararlı ve dikkatli davranacaksınız. Fikirlerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve hayallerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Hayal gücünüz ve sezgileriniz yükseliyor. Sabah saatlerinde görmüş olduğunuz rüyanın etkisi öğle saatlerine kadar devam edebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Bu zamanın ne kadar hassas olduğunu fark edecek ve sakin olmaya çalışacaksınız; bu sayede bu dönemin daha zor geçmesini engelleyeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Bugün iş arayışında olan geçler harika fırsatlar yakalayacaklar. Yıldızlar çiftlik ve restoran sektörlerinde araştırma yapmaya odaklanmayı tavsiye ediyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün belki ilişkilerinizin arkasında yatan konulara, gizli kalan şeylere dikkat etmek gerek. İyi niyetle davranmak her şeyi daha olumlu kılacak.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alacağınız haberler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Duygusal geriliminizi çevrenize yansıtmamalısınız. Hareket halinde olmak, kısa veya uzun yolculuklar yapmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları ile haliniz değişecek ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız. İlişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iş hayatınızda farklı ve değişik ilişkiler ve bağlantılar devrede olabilir. Sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız. Ortaklaşa parasal konularda da şanslısınız. İyimserliğiniz üzerinizde olacak.