Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 Haziran 2021 Akrep burcu yorumu

Görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve güne keyifli başlayabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konular, sanatsal faaliyetler ve mistik konular ilginizi çekiyor. Projelerinizi gözden geçireceksiniz ve planlarınızı uygulamak için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissedebilir ve sabırlı davranmak için gayret gösteriyor olabilirsiniz. Fakat sabırlı olmanın faydalarını görecek ve aslında şanslı olduğunuzu anlayacaksınız. Yaşam felsefeniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Böylece korkularınızın dağıldığını hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Bir telefon görüşmesi sizi meraka düşürecek ve sevgilinizin size olan bağlılığını ve samimiyetinden şüphe duymanıza sebep olacak. Haksız suçlamalardan kaçının.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylar üzerinde durabilirsiniz. Bazı konularda hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Hassas olduğunuz konuları akışına bırakmak daha iyi olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. İşlerinizdeki eksikleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başarısızlık sizi depresif ya da hırçın yapabilir. Bunun yaşamanız gereken bir tecrübe olduğunu düşünün. Biraz yalnız kalmak size iyi gelecektir. Şansınız açılıyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınız aktif olmaya başlayacak. Bu 3 haftada ilişkilerinizi düzeltmek veya ortaklarınızla olumlu atılımlar yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.