Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

27 Haziran 2021 Akrep burcu yorumu

Zihinsel faaliyetinizin her zaman olduğundan daha hızlı olacağı bu dönem içinde dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız biraz zor olabilir. Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çok çeşitli fikirler içinizden yükselecek. Yaratıcı fikirlerinizi hemen yazın yoksa fikirler ortaya çıktığı hızla kaybolabilir. Farklı kişiler ve ilginç mekanlar sizi hem heyecanlandıracak, hem de hayal gücünüzü uyandıracak. Gecenin ilerleyen saatlerinde hayal gücünüz uyanabilir ve ilginç düşler görebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Belki de internet üzerinde birileriyle tanışma imkanı yakalayabileceksiniz. Dikkatli olun, çünkü bu insan size anlattığından daha farklı biri çıkabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamak isteyebilirsiniz. Yeni konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı konularda aldanmalar olabilir. Anlaşmaları gözden geçirmenizde fayda var. Göz ardı ettiğiniz şeyler olabilir. Gün içinde göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Duygusal olarak etki altında kalacağınız bir gündesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal yaşamınıza biraz zaman ayırmalısınız. Partneriniz ilgi ve desteğe ihtiyacı olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Gün içinde bazı yenilikler göz kırpabilir. Beklemeyi denemelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanızda idealize ettiğiniz konuları açıklığa kavuşturabilirsiniz. Yaratıcılığınız göz dolduracak. Atacağınız adımlarda üretkenlikle yol alabilirsiniz.25 HAZİRAN 2017 AKREP BURCU YORUMU