Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Büyüklerinizle ilişkilerinizin önem kazandığı bir zamandasınız. Otoriter kişiler ve devlet kurumları ile zıtlaşmaya girmeseniz iyi olur. Aynı düşünceleri paylaşmasanız da iyimser ve saygılı tavrınız ilişkilerinizde ortaya çıkan gerginliğini aşmanıza yardımcı olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar ve duyduklarınız kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Tartışmalardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sizi değerinizi gösterebileceğiniz başarılı, yeni bir yola sürükleyecek biriyle tanışacaksınız. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hisleriniz size yanılgıya düşürebilir. Özellikle yeni tanışacağınız insanlara karşı önyargılı olmayın. Ertelediğiniz işleriniz sizi bunaltacak gibi.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyunca isteksizlik ve sakinlik ön plana çıkabilir. Bugün, duygularınızı idare etmeniz de zor olabilir. İş alanlarınızda yeni deneyimler ve aktiviteler devreye girebilir. Hareket halinde olacak ve sürekli koşuşturacaksınız.30 HAZİRAN 2017 AKREP BURCU YORUMU