Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Saygın çevreler, güçlü kişiler ve kendinizi güçlü hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Büyük istekleriniz olabilir. Kendinizi maddi ve manevi açıdan güçlü hissedeceğiniz işler yapmak ve önemsediğiniz kişilerin sizi ciddiye alması için çok gayret gösterebilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı oluşturabilir. Fakat saygı duyduğunuz kişilerin anlayışlı tavırlarından etkileneceksiniz ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bazı zorluklar olabilir fakat bunları fırsata dönüştürebilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler için hareketli bir dönem...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sizinle işbirliği yapan birine karşı soğuk davranacaksınız. Kaba olmamaya ve görevlerinizi özenli bir şekilde yerine getirin. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. İşlerinizde tamamlanmalar söz konusu. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni kaynak arayışı içinde olabilirsiniz. İş hayatınızdaki gelişmeler yeni gündemler getirebilir. İşlerinizde daha göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Düzeltmeniz gereken konulara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kadın... Kötü veya iyi insanlarla hiç ayrım yapmadan dostluklar kuruyorsunuz. Birçok insanın güvenini kazanmış olacaksınız ki insanlar sizinle dertleşecek.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi kariyerinizde ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Görüşmeleriniz artacak. Toplumsal konular ön planda olacak. Göz önünde bulunacak ve bundan büyük keyif alacaksınız.