Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Duygularınızı disipline edecek ve tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Özellikle sizi rahatsız eden ve bir türlü kurtulamadığınız bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Ancak moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün... İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Endişelerinizden kurtulacak ve günlük yaşamınızı daha iyi yaşayacaksınız. İşlerinizin bir kısmını arkadaşınıza devretmeye ne dersiniz? Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan etkileyen konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak kalın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Çekingensiniz. Bugün partneriniz, bu huyunuzu bildiği için rahatlamanız amacıyla size arkadaşları ile birlikte bir sürpriz hazırlayacak. Bulunduğunuz ortamda hoş vakit geçireceksiniz. PARA: Paranız üzerindeki yatırım düşünceleriniz bugün olmamalı. Şansınız açık değil. Özellikle büyük yatırımcılar bazı konuları askıya almalılar. SAĞLIK: Birilerini kırmamak adına kendinizi manevi yönden güçsüz hissedebiliyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Akrabalarınızla ilgili olaylar devrede olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Enerjinizi tam anlamıyla ortaya koymakta zorlanacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.7 TEMMUZ 2017 AKREP BURCU YORUMU