Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

10 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve alacağınız haberler ve teklifler düşüncelerinizi derinleştirecek. Böylece araştırmalarınızı derinleştireceksiniz ve özellikle aldığınız teklifler ve duyduğunuz haberler hayal gücünüzü uyandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve planlarınızı yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bugün sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Aynı şekilde düşüneceksiniz ve partnerinizin size açılacağı konulardan büyük bir keyif alacağınız bir an yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın yapabileceğiniz çok şey var. Sorumluluklar nedeniyle daha iyi bir plan yapmak gerekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinizdeki boşluğu dolduracak yeni bir partnere ihtiyacınız var. Ancak bugünlerde sizin kalbiniz de boşta. Eğer partner istiyorsanız önce hoşuna gidecek adayları gözlemlemeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, yakın çevrenizdeki olayları hızlandıracak. Tam da önemli işlerinize daha fazla kendinizi vermek isterken bu dolunayda yakın çevrenizdeki konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Güç çekişmelerinden uzak durmaya gayret edin.