Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

17 Temmuz 2021 Akrep burcu yorumu

İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yorucu olsa da sevdiğiniz bir konu üzerinde önemli yol katedebilirsiniz. Hafta sonunda tembellik etmek yok.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Karşınıza çıkacak bir insanı fırsat olarak görüp aşırı güven duyabilirsiniz. Her haliyle sizi etkileyecek bu kişi yanlış yapmanıza neden olabilir.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Günlük hayatınızda hızlı ve sorumluluklarınızın farkında olarak ilerleyeceksiniz. Öğleden sonra ve akşam saatlerinde gerginlikleriniz artabilir. Başkaları için yapmanız gerekenleri kafanızda büyütebilirsiniz. Biraz dinlenip sakinleşmeye ihtiyacınız var.