Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

01 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gideceksiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. İsteklerinizi ortaya koyabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancak sabırsızlık ve gerilim hissetmeniz de mümkün. Fakat bugün karşılaştığınız olaylar ve kişiler moralinizi yükseltecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bugün olumlu ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Sevgilinizin davranışlarında çok kusur bulmaya çalışmayın; onun sınırlarını kabul ederseniz daha fazla sevgi ve şefkat göreceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zevk aldığınız şeylere odaklanabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular ön plana çıkabilir. Duygusal konularda tepkisel davranabilirsiniz. Hassas olduğunuz konuları daha fazla kurcalayabilirsiniz. İlişkileriniz ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde ilerleme sağlamak için çalışabilirsiniz. Gizli konularla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sosyal etkinlikler düzenleyerek kendinizi motive etmeye çalışıyorsunuz. Aşkta kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve ona biraz daha yaklaşıyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızdaki ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız.