Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İş yeriniz veya işiniz ile ilgili değişiklikler olabilir ve önce canınız sıkılsa bile aynı zamanda başka fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Seyahatler, çeşitli organizasyonlar ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz ve sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve daha önce sizi rahatsız etmeyen durumlardan etkilenebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Daha dikkatli olacaksınız ve geçici ilişkilere ve yakınlaşmalara ihtiyacınız olmadığını, tek ihtiyacınızın size bakacak biri olduğunu fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. İletişimle ilgili işlerinizde gelişmeler olabilir. Kişisel konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Günün ikinci yarısında parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğitim ile ilgili geliştirebileceğiniz konular var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Koruma... Korkup kaçtığınız konuların üstüne gitmeniz sizin için faydalı olacak. Maddi ve manevi çıkarlarınızı sizin kadar kimse gözetmez. Herkese güvenmeyin.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Paranızın hesabını yapmak size kendinizi güvende hissettirebilir. Siz değişmeye istekli oldukça hayatınızdaki her şey daha rahat şekillenip yoluna girecek.