Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Evlilik, çocuk sahibi olmak, iş kurmak, ortaklık ve benzeri ciddi konulara yönelik isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bu isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Bu arada korkularınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Aslında sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile korkularınızla başa çıkmanız mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıntılara takılı kalmayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Daha dikkatli olacaksınız ve geçici ilişkilere ve yakınlaşmalara ihtiyacınız olmadığını, tek ihtiyacınızın size bakacak biri olduğunu fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Parasal kaynaklarınızla ilgili teknik konular ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yaratıcılığınızı katabilirsiniz. İşlerinizi yetenekleriniz sayesinde büyütebilirsiniz. İşlerinizde aldığınız yardımlar sizi zorlayabilir. Tartışmacı bir tutum izlememenizde fayda var. Gün içinde değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size yakın olmak için vaatlerde bulunan, size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş değişimleriniz sizi daha da geliştiriyor. Bugün iş hayatınızda para tatminini kolay sağlayacaksınız. Kafanızdaki gezi veya seyahat planları moralinizi aşağıya çekmesin. Enerjinizi yüksek tutun.