Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Evlilik, çocuk sahibi olmak, iş kurmak, ortaklık ve benzeri ciddi konulara yönelik isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bu isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Bu arada korkularınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Aslında sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile korkularınızla başa çıkmanız mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıntılara takılı kalmayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Daha dikkatli olacaksınız ve geçici ilişkilere ve yakınlaşmalara ihtiyacınız olmadığını, tek ihtiyacınızın size bakacak biri olduğunu fark edeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sürprizler ve kazancınızı artırmak ya da avantajlı anlaşmalar yapmak için sıra dışı fırsatlar öngörülüyor. Kartlarınızı olabildiğince iyi oynayın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işleri daha iyi hale getirebilirsiniz. Eski işlerinizi toparlama fırsatınız var. Ticari konularda iletişim halinde olabilirsiniz. Gün içinde yeteneklerinizi kullanacağınız konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gelebilir. İşlerinizde özen gösterin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinizdeki boşluğu dolduracak yeni bir partnere ihtiyacınız var. Ancak bugünlerde sizin kalbiniz de boşta. Eğer partner istiyorsanız önce hoşuna gidecek adayları gözlemlemeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konulara somut ve ciddi yaklaşımlar gösterebilirsiniz. İş hayatınızda rahat manevralar yapmak kolay olmayabilir. Rahatlamaya çalışmalı, olaylara daha geniş bir açıdan bakmalısınız.