Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

05 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Bu arada dedikodular ile ilgilenmeyin ve kıskançlık gösterilerinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca kıskançlık ve düşmanca duyguları üzerinize çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar sözlerine özen göstermeli...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Uzun zamandır yakalamak istediğiniz kalite konusunda beklediğiniz atılımı yapacaksınız; iş yerinde sizi memnun edecek yeni görevler ve maaşınızda artış olabilir. Muhtemelen sizi rahatsız ve huzursuz eden bir şeyler var. Ne olursa olsun, siz sık sık sevgilinizi düşünmeye çalışın. Bu sayede ona bir sürpriz yapmak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Birinci dekantta doğanlar için mesleki durum biraz karmaşık olacak. Hırsları onları gerçek olasılıklardan çok uzaklara sürükleyebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yoğun bir gün olabilir. Duygusal olarak değişikliklere açık olmalısınız. Bazı konularda eğitim alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif davranmanız gerekebilir. Yeni haberler duyabilirsiniz. Sizi kısıtlayan konulara karşı temkinli olmalısınız

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İLGİ çekmek adına yanlış davranışlarda bulunabilirsiniz. Bundan vazgeçin. Sizi olduğunuz gibi kabul eden insanlar olsun hep yanınızda.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimsel işlerinizde ve yakın çevre bağlantılarınızda birtakım çekişmeler içine girebilirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan insanlara karşı daha toleranslı ve anlayışlı davranmaya özen gösterin.