Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ile erkenden uyanabilirsiniz. Derinden yükselen güçlü arzular sizi harekete geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygusal baskı hissedebilirsiniz. Aslında meydana gelen olayların zorlayıcı etkisi ile bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Öfkeli ve sert bir tavır içinde itiraz etmek yerine davranışlarınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, başarılı olacaksınız. Özellikle sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile hayatınızı zorlaştıran alışkanlıklardan kurtulmayı başarabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Yıldızlar sizin yanınızda olmayacak, ancak Ay doğru tavrı belirleyecek ve partnerinize karşı doğru şekilde davranmanızı sağlayacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Multimedya alanında çalışanlar anlık hataların dikkatlerini dağıtmasına izin vermeden ayaklarını yere sıkı sıkı basmalılar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Zihinsel açıdan çaba sarfetmeniz gereken işler var. Aynı zamanda düşüncelerinizi somut hale getirebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve yepyeni hayaller kurabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınızı yükseltmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim halinde olduğunuz insanlara karşı etkili iletişiminizle biraz patronluk taslayabilirsiniz ama işlerinizde güzel gelişmeleriniz var. Yakın dönemde yaşadıklarınız sizi fazlasıyla yormuş olabilir.04 AĞUSTOS 2017 AKREP BURCU YORUMU