Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Aile büyüklerinin ziyaretine gidebilir, önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bu arada düşünceleriniz derinleşebilir ve korkularınız uyanabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızın ilgisi ve dostlarınızın desteği ile rahatlayacaksınız ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Bu arada beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler, sanatçılar ve mistikler ilginizi çekecek. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler hayal gücünüzü uyandırabilir. Sezgilerinize güvenin ve detaylara takılı kalmayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Bir şeyler planladığı gibi yürümüyor, ancak sevgilinizden büyük bir şefkat göreceksiniz ve her olayda sorumluluğunuza ortak olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bir iş arkadaşınız sabrınızı sınasa bile bugün planlarınızı yürütebilmeniz için uygun koşullar bulma konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Tartışmalardan kaçının. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Gün içindeki değişiklikler yeni kararlar almanıza neden olabilir. Çocuklarınızın yaptığı aktiviteler ilgili işler çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ekonomik olarak sıkışık olmanıza rağmen birilerinin emri altına girmek istemiyorsunuz. İş yerinizi zor duruma soktuğunuzu bilmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün çok duygusal ve mantıklı yönlerinizle, tutarlı adımlarla kendinizi manevi olarak şanslı ve fırsatların eşiğinde görebilirsiniz. Kariyeriniz ve iş hayatınız için seçenekler karşınıza gelebilir.