Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

14 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

İş arkadaşlarınız, komşularınız ve iletişimde bulunduğunuz kişiler ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Ayrıca kıskançlıklar olabilir. Kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve her şeyi aynı zamanda düşünebilirsiniz fakat dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız pek kolay değil. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Öğleden sonra karşılaştığınız kişiler ve özellikle çevrenizin saygı duyduğu kişilere karşı özenli davranmak için gayret göstermelisiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Yıldızlar açılmanızı ve ufak sorunlarla yüzleşmenizi öneriyor; bunu yapmak gelişmenize yardımcı olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal olarak kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Karşınızdakini algılamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi yeniden hareketlendirebilirsiniz. Anlaşmalar gündeme gelebilir. Eşinizle ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Ortaklı konularda daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Başarı... Başarı sizin için vazgeçilmez. Tuttuğunuz her şeyin ucundan başarıyı yakalıyorsunuz. Ancak aşkta bu aralar şansınız yok.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün gerilemesiyle organizasyon işlerinizde ve grup içinde yanlış anlaşılmamaya dikkat edin. Eski arkadaşlarınızla iletişiminiz bu dönemde artabilir.