Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

15 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

İş arkadaşlarınız, komşularınız ve iletişimde bulunduğunuz kişiler ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. Ayrıca kıskançlıklar olabilir. Kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve her şeyi aynı zamanda düşünebilirsiniz fakat dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız pek kolay değil. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Öğleden sonra karşılaştığınız kişiler ve özellikle çevrenizin saygı duyduğu kişilere karşı özenli davranmak için gayret göstermelisiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Yıldızlar açılmanızı ve ufak sorunlarla yüzleşmenizi öneriyor; bunu yapmak gelişmenize yardımcı olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili koşullarla ilgilenebilirsiniz. Bazı konularda karşıt fikirler oluşabilir. İlişkinizde dalgalanmalar olabilir. İlerleyen saatlerde finansal konular gündeme gelebilir. Ortaklı konularda daha dikkatli olmanız gereken durumlar olabilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. İşinizde başarılı olmak için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRİKMİŞ faturalara yenileri eklenip karşınıza çıkınca yüzünüz asalabilir. Buna rağmen pratik zekanızla bir çözüm buluyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkileriniz, insanlarla yapacaklarınız ön planda olarak haftanız başlayacak. Düşüncelerinizdeki gitgeller sizi yorabilir ama beklenmedik fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.