Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 Akrep burcu yorumu

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve bütün ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Ancak duygular yerine aklınız ile davranırsanız, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz ve hatta rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Böylece duygularınızı dağıtan konulardan uzaklaşıp çok daha pratik ve çözümleyici olabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Yakınlarınız sizi destekleyecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda öngörülü davranmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz. Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbinizdeki boşluğu dolduracak yeni bir partnere ihtiyacınız var. Ancak bugünlerde sizin kalbiniz de boşta. Eğer partner istiyorsanız önce hoşuna gidecek adayları gözlemlemeniz gerekiyor.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulması kariyerinizde önemli adımları karşınıza getirecek. İş hayatınızdaki değişimlere kolay ayak uydurabilir ve sürpriz bir terfi alabilirsiniz.20 AĞUSTOS 2017 AKREP BURCU YORUMU